پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶

عزم بانک ملی در سال ٩٨؛ حمایت از رونق تولید در کشور

حسین‌زاده گفت: بانک ملی ایران از تمامی‌ظرفیت های خود برای حمایت و تأمین مالی پروژه های تولیدی کشور استفاده خواهد کرد.

مدیر عامل بانک ملی ایران به همراه جمعی از مدیران ستادی این بانک با حضور در استان همدان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور سیدسعید شاهرخی؛ استاندار، محمدعلی پورمختار؛ نماینده بهار و کبودرآهنگ و همچنین جمعی از تولیدکنندگان، فعالان و مسئولان اقتصادی استان برگزار شد، شرکت کرد.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمدرضا حسین‌زاده در این جلسه که جمعی از مدیران ارشد بانک و رییس اداره امور شعب استان همدان نیز حضور داشتند، ضمن بررسی مسائل و مشکلات تولید کنندگان و فعالان اقتصادی استان طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به اینکه سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نام‌گذاری شده است، بانک ملی ایران عزم خود را جزم کرده تا نهایت توان خود را در جهت رونق تولید داخلی به کار گیرد و در این خصوص از تمامی ظرفیت های خود برای حمایت و تأمین مالی پروژه های تولیدی کشور استفاده خواهد کرد.

وی افزود: استان همدان نیز دارای پتانسیل های اقتصادی فراوانی است و بانک ملی ایران با توجه به اینکه کارآفرین های فعالی در این استان حضور دارند، با جدیت از پروژه های تولیدی و صنعتی این استان حمایت خواهد کرد.

مدیرعامل بانک ملی ایران در ادامه اظهار داشت: در این راستا اختیارات خوبی به اداره امور شعب استان همدان تفویض شده است که بتوان در زمان کمتری از پروژه های اقتصادی استان پشتیبانی کرد.

محمدعلی پورمختار، نماینده بهار و کبودرآهنگ نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های حمایتی بانک ملی ایران به تشریح پروژه های تولیدی و نیازمند به حمایت استان پرداخت و خواستار حمایت بیشتر این بانک از پروژه های صنعتی و تولیدی در این استان شد.

سیدسعید شاهرخی، استاندار همدان نیز با تقدیر از حمایت های همه جانبه بانک ملی ایران از صنایع استان همدان اظهار امیدواری کرد که با حمایت های بیشتر این بانک، پروژه های صنعتی و تولیدی این استان از رونق بیشتری برخوردار شود.

در ادامه این سفر، حسین زاده و هیأت همراه به اتفاق پورمختار از پروژه های تولیدی و صنعتی شهرستان های کبودرآهنگ، بهار و لالجین بازدید کردند.

مدیرعامل بانک ملی همچنین در این استان از شعبه های میدان شهدا و مرکزی شهرستان کبودرآهنگ بازدید کرده و با همکاران گفت و گویی صمیمانه داشت.

حسین‌زاده ضمن تقدیر و تشکر از همکاران بخاطر عملکرد موفق این شعب در معرفی سامانه های الکترونیک بانک، بر خوش برخوردی و مشتری مداری تاکید کرد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=10167
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)