دوشنبه 15 آوریل 2019 - 17:04

برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس مدیرعامل بانک ایران‌زمین با مدیران استانی

مدیرعامل بانک ایران زمین با حضور معاون عملیات بانکی و مدیر امور شعب استان‌ها، از طریق ویدئو کنفراس با مدیران استانی به تبادل نظر پرداخت.

مدیرعامل بانک ایران زمین با حضور معاون عملیات بانکی و مدیر امور شعب استان‌ها، از طریق ویدئو کنفراس با مدیران استانی به تبادل نظر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید؛ مدیرعامل این بانک در این جلسه خواستار تلاش مضاعف کارکنان در جهت رفع نیازهای مشتریان و تعامل و همفکری استانها و ستاد مرکزی شد.

پورسعید گفت با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در دو سال اخیر گفت: استفاده از نیروهای خلاق، ایجاد زیر ساخت های جدید، بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا گامهای موثری بوده است، که ما در مسیر خدمت به مشتریان برداشته‌ایم.

وی افزود: آنچه در این میان برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، پیاده سازی تجربه مشتریان در بانکداری و ارتقا بانکداری سنتی به دیجیتال است، که تمام تلاش خود را در این مسیر به کار گرفته ایم.

در ادامه هادی قدیمی معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین با تقدیر از استان هایی که موفق به تحقق کامل اهداف در سال گذشته شدند، بر تلاش و همت مضاعف جهت رسیدن به اهداف دیجیتالی و ۱۴۰۰ این بانک تأکید کرد.

سپس محمد حسینی کنارویی به ارائه ارزیابی کامل و جامع از استان‌ها در سال ۹۷ و همچنین تبیین برنامه‌ها، سیاست‌ها و اهداف سال جدید پرداخت.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=10259
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)