دوشنبه 15 آوریل 2019 - 17:50

برگزاری گردهمایی سراسری مدیران شعب استان‌های البرز، قزوین و زنجان بانک ایران‌زمین

اولین گردهمایی مدیران شعب استان‌های البرز، قزوین و زنجان در سال ۹۸ با حضور تمامی همکاران ستادی و روسای شعب در ساختمان مرکزی این مدیریت برگزار شد.

اولین گردهمایی مدیریت شعب استانهای البرز، قزوین و زنجان در سال ۹۸ با حضور تمامی همکاران ستادی و روسای شعب در ساختمان مرکز ی این مدیریت برگزار شد.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی رئیسی مدیراستان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و آرزوی توفیق روزافزون برای کلیه همکاران در این سال و همچنین قدردانی و تشکر از عملکرد همکاران در سال گذشته در راستای پیشبرد اهداف بانک، گفت: همانگونه که همگی می دانیم سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید نامگذاری شده امید است با تلاش و مساعی همکاران گرامی بتوانیم در راستای تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران و در دستیابی به اهداف و تعالی بانک ایران زمین سهم بسزایی داشته و گامهای موثری برداریم.

پس از بررسی عملکرد سال ۹۷، اهداف نه گانه و برنامه های سال ۹۸ شعب نیز، به تفکیک هر شعبه ابلاغ شد. ضمنا مواردی مثل ساماندهی شعب، ساماندهی وضعیت پرسنلی، تدوین طرح های انگیزشی، بازاریابی شرکتی، شناسایی و پرستاری مشتریان برتر هر شعبه، ارزیابی پرسنل بصورت ماهانه وفصلی و تشکیل کارگروه های مختلف در سطح استان، برای روسای شعب توضیح داده شد واز روسای شعب خواسته که ضمن اعلام برنامه ها به همکاران زیرمجموعه خود، آنان را در همفکری و ارائه پیشنهادات سازنده در طرحها و برنامه های بانک کوشا و سهیم کرده و گزارش‌ها را به مدیریت ارسال کنند.

وی سپس به آموزش همکاران در جهت رسیدن به اهداف بانک و تقویت حس خودباوری، اعتماد بنفس و روحیه کار تیمی تاکید کرد.

در پایان جلسه از زحمات آقای معروف خانی مسئول شعبه عدل قزوین قدردانی به عمل آمد و آقای مهرعلیزاده به عنوان مسئول جدید شعبه گلشهر معرفی شد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=10280
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)