چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷

برگزاری نمایشگاه‌های حوزه مالی؛ عامل توسعه و رشد اقتصاد کشور

برگزاری نمایشگاه‌‌های تخصصی در زمینه نظام‌‌‌های مالی کشور یکی از عوامل توسعه و رشد اقتصاد کشور است.

برگزاری نمایشگاه‌‌های تخصصی در زمینه نظام‌‌‌های مالی کشور یکی از عوامل توسعه و رشد اقتصاد کشور است.

به گزارش نگاه اقتصادی، مجید مشعلچی فیروزآبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ستاد خبری دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، ضمن بیان مطلب فوق، تصریح‌کرد: نمایشگاه‌ها مکانی برای بحث و گفت‌وگوهای فنی و تخصصی بین ذی‌نفعان مجموعه‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه نظام مالی بین سه حوزه بورس، بانک و بیمه تقسیم شده است، گفت: برگزاری چنین نمایشگاهی تمام ظرفیت‌ها را برای تشکیل‌دهندگان این نظام به عرصه نمایش می‌گذارد.

مدیرعامل بیمه کوثر با اشاره به اینکه رضایت‌مندی مشتریان و ارتقا سهم مان از بازار از مهم‌ترین اهداف شرکت است، خاطرنشان‌کرد: آگاه‌سازی مردم از خدمات متنوع، ارائه خدمات مناسب به مشتریان، کاهش زمان رسیدگی به شکایات و پرداخت غرامت در بخش رضایت‌مندی مشتریان، حضور پررنگ در بورس در زمینه سودآوری و نیز کاهش هزینه‌ها به عنوان یک مولفه مالی و نمانام‌سازی از جمله اقدامات شرکت به‌منظور حفظ سهم خود در بازار بیمه است.

مشعلچی با اشاره به اینکه یکی از افتخارات بیمه کوثر حضور به‌موقع در مناطق سیل‌زده بوده است، اظهار کرد: حدود ۱۷میلیارد تومان خسارت برآورد و بیش از ۸هزار پرونده تشکیل شده است. البته ۸۰درصد از این هزینه اتکایی شده است و ما توانسته‌ایم از بنیه مالی صنعت بیمه برای حمایت این افراد استفاده کنیم. همچنین کمک‌های انسان دوستانه‌ای به‌منظور حفظ کرامت و منزلت سیل‌زدگان از روزهای نخست تاکنون صورت می‌گیرد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=10474
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)