دوشنبه 2 ژانویه 2023 - 21:00

رونمایی از جاروبرقی CordZero A9 Kompressor همه‌کاره ال‌جی

اولین جارو شارژی ایستاده ال‌جی مجهز به نازل بخار با قابلیت طی‌کشی به‌وسیله فناوری بخار، همراه با پایه شارژ و کاربری آسان در نمایشگاه CES ارائه شد.

ال‌جی الکترونیکس (LG) جارو شارژی جدید CordZero A9 Kompressor™ مجهز به نازل بخار (Steam Power Mop) خود را در نمایشگاه CES 2023 به نمایش خواهد گذاشت. این محصول جدید که یکی از برندگان جایزه نوآوری نمایشگاه CES 2023 است اولین جاروی ایستاده بی‌سیم این شرکت است که قابلیت طی کشیدن با استفاده از فناوری بخار را دارد. جاروشارژی CordZero A9 Kompressor™ همراه با پایه نوآورانه All-in-One Tower ارائه می‌شود که برای نگه‌داری، شارژ مجدد و تخلیه خودکار محفظه جاروبرقی طراحی شده است.

جدیدترین جاروبرقی CordZero ال‌جی که دارای نازل Steam Power است، قابلیت نظافت با طی مرطوب و طی بخار را داشته و عملکرد موثری دارد به طوری که بدون نیاز به استفاده از شوینده، سطوح را کاملا تمیز می‌کند.

در طی کشیدن با بخار پدهای طی در دمای تقریباً 60 درجه سلسیوس (140 درجه فارنهایت) نگه داشته می‌شوند که این امر باعث می‌شود جارو شارژی CordZero A9 Kompressor بتواند لکه‌های روی کفپوش را آسان‌تر از یک محصول دارای طی مرطوب معمولی تمیز کند. طبق اظهار سازمان جهانی تست و صدور گواهی Intertek، پدهای گرم شده با بخار ال‌جی در پاک کردن لکه‌ها و جدا کردن مواد چسبیده به سطح کفپوش‌ها موثرتر از یک پد طی کشی معمولی عمل می‌کنند.1

نازل Steam Power به سنسورهای دوگانه‌ای مجهز است که از داغ شدن بیش از حد مولد بخار و سیستم خودکار و پیشرفته تأمین آب که پدها را در طول طی کشی مرطوب نگه می‌دارد جلوگیری می‌کند. برای حفظ ایمنی کاربر، در صورتی که نازل از زمین جدا شود و یا برای حدود 20 ثانیه ثابت نگه داشته شود، تولید بخار متوقف شده و در صورت بدون فعالیت ماندن در حدود یک دقیقه چرخش مورب طی نیز متوقف می‌شود.2 جاروبرقی شارژی ایستاده جدید ال‌جی از فن‌آوری Axial Turbo Cyclone™ نیز استفاده می‌کند که با ایجاد مکش قدرتمند به زدودن غبار و سایر خرده‌ریزه‌های موجود در کف خانه کمک می‌کند.

پایه همه‌کاره نیز همراه با جارو شارژی CordZero A9 Kompressor ارائه می‌شود. این پایه همه‌کاره علاوه بر اشغال فضای ناچیز و توانایی شارژ سریع، دارای یک کیسه قابل تعویض، یک سیستم تخلیه خودکار برای خالی کردن مخزن زباله جارو و یک صفحه نمایش نشان‌دهنده وضعیت دستگاه است. پایه All-in-One Tower ال‌جی همچنین سه وضعیت هشدار/اعلان مختلف و فضایی برای نگه‌داری لوازم جانبی جاروی CordZero فراهم می‌کند.

لیو جائه چئول مدیرعامل شرکت لوازم خانگی و راه‌کارهای تهویه مطبوع ال‌جی الکترونیکس: “جارو شارژی جدید CordZero A9 Kompressor مجهز به قابلیت طی‌کشی قدرتمند با استفاده از فناوری بخار به معنای واقعی کلمه و یک راه‌کار نظافت همه‌کاره است که به لطف عملکرد موثر جارو‌ و طی کشی خشک و مرطوب، به کاربران اجازه می‌دهد سطوح دلخواه در منزل را تمیز کنند. ال‌جی همواره به ارائه لوزام خانگی و دستگاه‌های نظافت نوآورانه برای خانه‌ای سالم‌تر و زندگی بهتر ادامه خواهد داد.”

ال‌جی جدیدترین محصولات خود، از جمله جارو شارژی CordZero مجهز به طی کشی قدرتمند بخار و All-in-One Tower را در غرفه نمایشگاهی خود در نمایشگاه CES 2023 در لاس‌وگاس از ژانویه به نمایش خواهد گذاشت.

# # #

1 آزمایش شده توسط Intertek در ماه ژوئن 2022. مقایسه حالت طی کشی با بخار و حالت طی مرطوب معمولی در برطرف کردن لکه شکلات سفت شده با جلو و عقب راندن دستگاه بر روی کفپوش سخت (PVC). کارایی نظافتی ممکن است بسته به محیط استفاده متغیر باشد.
2 تولید بخار در صورتی که نازل بلند شده و یا از روی سطح کج شود و برای 20 ثانیه هیچ حرکتی تشخیص داده نشود به صورت خودکار متوقف می‌شود. چرخش طی نیز در صورتی که برای یک دقیقه حرکتی تشخیص داده نشود متوقف می‌شود.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=12847
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)