دوشنبه 27 نوامبر 2017 - 9:45

اعلام رسمی آغاز همکاری بهمن‌موتور و هاوال در نمایشگاه تهران

در برنامه است که شرکت بهمن موتور با همکاری شرکت هاوال سه محصول H2، H6 و H9 را در ایران تولید و روانه بازار کند.

عصر روز ۵ آذر ماه ۱۳۹۶ و همزمان با شروع دومین نمایشگاه خودرو تهران، شرکت بهمن موتور طی مراسم رسمی با حضور جمعی از مدیران دو شرکت و خبرنگاران همکاری خود را با برند هاوال اعلام کرد.

به گزارش نگاه اقتصادی، در این مراسم محمد ضرابیان، عضو هیأت‌مدیره گروه بهمن درباره همکاری شرکت بهمن‌موتور با هاوال عنوان کرد: گریت وال بزرگترین شرکت تولید خودروهای SUV در بزرگترین بازار خودرو دنیاست. این شرکت بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه در کشور چین را داراست که با سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری بنا شده است.

وی افزود: این برند در چهل نقطه دنیا فروش دارد که در سال ۲۰۱۶ بیش از ۹۳۸ هزار دستگاه خودرو فروش داشته است، این در حالی است که سهم فروش کلی برند گریت وال در همان سال یک میلیون و صد هزار دستگاه بوده است.

پس از سخنرانی ضرابیان، استیون مدیر بازارهای صادرات گریت وال نیز در این مراسم به حضار توضیح داد: هاوال یک برند مستقل است که انواع خودروهای شاسی بلند را به بازار عرضه می کند. این برند در ۱۴ سال اخیر جز پرفروش ترین برند چین شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: شرکت بهمن موتور متعهد می شود که بهترین خدمات را برای جلب بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان ارائه کند.

حمیدرضا داودزاده، مدیرعامل شرکت بهمن‌موتور نیز در خصوص این همکاری توضیح داد: در برنامه است که شرکت بهمن موتور با همکاری شرکت هاوال سه محصول H2، H6 و H9 را در ایران تولید و روانه بازار کند.

وی همچنین از عرضه خودرو H2 تا پایان امسال خبر داد و گفت: شرکت هاوال یکی از معتبر و پرفروش ترین SUVها در بزرگ ترین بازار خودرو جهان به شمار می‌رود.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=3471
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)