یکشنبه 25 فوریه 2018 - 15:19

برگزاری بزرگترین جشنواره استخدامی کشور در تهران

مؤسس و مدیرعامل الوپیک به نگاه اقتصادی گفت: سکونت در تهران و وضعیت مناسب موتورسیکلت از شروط ما برای همکاری است.

مؤسس و مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان الوپیک در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه این شرکت در نظر دارد تا طی یک ماه آینده در مدت دو روز ۲۰ هزار نفر را دعوت به کار کند، اظهار کرد: این شرکت دانش‌بنیان هم اکنون در تهران، کرج، مشهد نمایندگی دارد و طی ماه‌های آینده دو دفتر در شیراز و یزد افتتاح خواهد شد.

به گزارش نگاه اقتصادی، مهدی نایبی با بیان اینکه این شرکت دانش‌بنیان در راستای استارت‌آپ‌های هوشمند و با زیرساخت‌های یک شهر هوشمند فعالیت می‌کند، گفت: سیستم‌هایی وجود دارند که اطلاعات مشتریان را ذخیره کرده و این موضوع در سلامت رساندن اقلام به دست آنها تاثیرگذار است.

وی در پاسخ به پرسش نگاه اقتصادی درباره شرایط الزامی متقاضیان استخدام و موتورسیکلت‌های آن‌ها گفت: سکونت در تهران و وضعیت مناسب وسیله نقلیه از لحاظ سلامت فنی و… از شروط ما برای همکاری است.

نایبی با اشاره به اهمیت یک شهر هوشمند برای فعالیت استارت‌آپ‌ها در پایتخت تصریح کرد: سرعت اینترنت در ایران مانعی برای رشد ما نبوده و ما روزانه می‌توانیم تعداد درخواست‌های بسیاری را پاسخگو باشیم.

وی با اشاره به اینکه ارگان‌های صنفی رقیب شرکت‌های دانش‌بنیان نیستند، اضافه کرد: سیستم‌ها با روند مدرن تغییر می‌کنند و ما توانسته‌ایم تاحدود زیادی مسائل و موضوعات خود را با اتحادیه‌ها جلو ببریم. کسانی که با ما هکاری می‌کنند بالتبع مطمئن‌اند که فعالیت آنها یک بازار اقتصادی برای‌شان به همراه خواهد داشت اما این به این معنی نیست که ما بخواهیم کل بازار سنتی پیک‌ها را از بین ببریم.

مؤسس و مدیرعامل دانش‌بنیان الوپیک با اشاره به اینکه افرادی که در این شرکت دانش‌بنیان فعالیت می‌کنند بیمه تامین اجتماعی نمی‌شوند، افزود: اما آنها نام‌شان از سوی شرکت دانش‌بنیان ما در سایر ارگان‌ها به ثبت رسیده و با توجه به کارت ویژه‌ای که در اختیار دارند می‌توانند از ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف خدمات دریافت کنند.

وی با اشاره به تسهیلاتی که در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان قرار می‌گیرد، گفت: زمانی که یک سال پیش کار خود را آغاز کردیم حتی مکان مناسبی برای حضور موتور سوارها وجود نداشت اما صندوق حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری تسهیلاتی از جمله زمین را در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان قرار می‌دهد که این موضوع می‌تواند به رشد این سبک شرکت‌ها کمک کند.

نایبی در توضیح انتقاد به اینکه این شرکت استخدام‌های خود را از تبلیغات داخل خیابان انجام می‌دهد، گفت: این در واقع نوعی ویزیتوری است و به معنی استخدام نخواهد بود. در واقع ویزیتورهای شرکت ما ثبت‌نام اولیه را در داخل خیابان‌ها انجام می‌دهند و پس از آنها افراد به دفاتر استخدام مراجعه کرده که با همه این تفاسیر ۵۰ درصد مراجعه‌کنندگان در مصاحبه‌ها رد می‌شوند و نکته حائز اهمیت این است که افراد برای استخدام در این شرکت باید ساکن تهران باشند.

وی درباره شیوه رصد بارهایی که به مقصد می‌رسند و امنیت آن‌ها گفت: لحظه به لحظه درخواست‌ها ثبت و ضبط می‌شوند و امکان بروز هیچ گونه تخلفی وجود ندارد و ما هم اکنون در تهران روزانه بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار سفر را انجام می‌دهیم.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=4712
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)