دوشنبه 17 سپتامبر 2018 - 18:28

تسهیلات ۲۰ میلیونی ۳ درصدی برای دانشجویان دانشگاه آزاد

تفاوت تسهیلات ارائه شده بانک قرض‌الحسنه مهرایران با سایر بانک ها، برمبنای عقد قرض الحسنه باکارمزد ۳ درصد و دوره بازپرداخت ۲۴ تا ۴۸ ماهه است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تفاهم نامه منعقده بین این دانشگاه و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: بر همین اساس تسهیلات حداکثر ۲۰ میلیون تومانی به دانشجویان با کارمزد ۳ درصد پرداخت خواهد شد.

به گزارش نگاه اقتصادی، محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در آیین انعقاد تفاهم‌نامه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه شهریه به دانشجویان، گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه در کشورمان می‌تواند سلامت مالی و بانکداری را تضمین کند.

وی خواستار تنوع بخشی در ارائه خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شد و افزود: باید تیم‌های کارشناسی دو طرف در جلسات مستمر در این خصوص رایزنی کرده و خدمات را توسعه دهند.

طهرانچی تاکید کرد: باید پول صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به بانک قرض‌السحنه مهر ایران منتقل شود که با این کار اعتبار خود را نزد این بانک افزایش داده و می‌توانیم تسهیلات بیشتری به دانشجویان پرداخت کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد در سال‌های آینده به جایگاهی برسیم که هیچ دانشجوی دانشگاه آزاد دغدغه پرداخت شهریه را نداشته باشد تا بتوانیم در آینده پشتیبان خوبی برای ترقی آموزش کشور باشیم.

در ادامه مراسم انعقاد تفاهمنامه، مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران در رابطه با جزییات پرداخت تسهیلات به دانشجویان بیان داشت: بر اساس این تفاهمنامه که با هدف کمک به جامعه دانشجویان برای تامین بخشی از هزینه های تحصیل میان بانک قرض الحسنه مهرایران و دانشگاه آزاد اسلامی، به امضا رسید، هر یک از دانشجویان این دانشگاه می توانند بر اساس ساز و کاری که دانشگاه مشخص می‌کند تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال از تسهیلات قرض الحسنه این بانک استفاده کنند.

وی افزود: تفاوت تسهیلات ارائه شده بانک قرض الحسنه مهرایران با سایر بانک ها، برمبنای عقد قرض الحسنه باکارمزد ۳ درصد و دوره بازپرداخت ۲۴ تا ۴۸ ماهه است.

اکبری تصریح کرد: مجموع تسهیلات اعطایی به هر دانشجو تا سقف یکصد میلیون ریال، با یک نفر ضامن معتبر و مازاد بر آن تا سقف دویست میلیون ریال با معرفی دو ضامن معتبر می باشد.

شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهرایران پیش از این نیز در راستای حمایت از جامعه دانشجویان کشور و کمک به تامین مالی برای ادامه تحصیل افراد مستعد، تفاهمنامه هایی با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه پیام نور و … منعقد کرده است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=6752
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)