یکشنبه 14 اکتبر 2018 - 6:56

ضرورت توجه به توسعه شهرک‌های تخصصی و خصوصی

معاون وزیر صمت گفت: توجه به شهرک‌های تخصصی یک رویکرد در کشورهای پیشرفته است که می‌تواند نقش مهمی در هم‌افزایی واحدهای تولیدی ایفا کند.

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر لزوم توجه به توسعه شهرک های صنعتی تخصصی و غیردولتی تاکید کرد.

به گزارش نگاه اقتصادی، صادق نجفی در جریان بازدید از دو شهرک صنعتی تخصصی غیردولتی در آذربایجان شرقی، اظهار کرد: توجه به شهرک های صنعتی تخصصی یک رویکرد در کشورهای پیشرفته بوده و می تواند نقش مهمی در هم افزایی واحدهای تولیدی ایفا کند.

وی افزود: توجه به ایجاد شهرک های صنعتی خصوصی مورد توجه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بوده و در این راستا حمایت های لازم را به عمل خواهد آورد.

وی بر تامین کامل زیرساخت‌های لازم در شهرک های صنعتی خصوصی تاکید کرد و گفت: شرکت شهرک های صنعتی استان ها نیز آماده هر گونه همکاری برای توسعه این شهرک ها هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، نجفی در جریان سفر به آذربایجان شرقی از دو شهرک صنعتی تخصصی و غیر دولتی چرم و کفش و برق و الکترونیک تبریز دیدن کرد.

وی همچنین از شهرک صنعتی عالی نسب و پروژه ایجاد تصفیه خانه آن دیدن کرد.

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران همچنین از لکه صنعتی اراضی اطراف کاشی تبریز و فاز توسعه این شرکت بازدید به عمل آورد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=7292
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)