یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۵:۲۲

وقتی قدرت بی‌نظیر بخار به کمک سرآشپز می‌آید

ماشین ظرف‌شویی بخارشوی ال‌جی با سیستم خاص شست‌وشوی بخار خاص خود نیاز به شست‌وشوی اولیه ظرف‌ها را برطرف می‌کند.

چه کسی بدش می‌آید از وقت خود نهایت استفاده را کرده و اوقات بیشتری با خانواده بگذارند؟ مسلما هیچ‌کس. ولی درگیری‌های روزمره در کنار کارهای خانه باعث شده تا نه تنها وقت کافی برای خانواده و فرزندانمان نداشته باشیم، بلکه همه چیز را سرسری و بدون تمرکز کافی انجام دهیم. از کارهای شخصی گرفته تا کارهایی مثل ساختن یک غذای خانگی خوشمزه.

خوشبختانه راه‌حل‌های زیادی برای سازماندهی هرچه‌ بیشتر وقت‌مان داریم. اولین و مهم‌ترین کار اینست که کارهای جانبی خود را به لوازم مدرن و هوشمند بسپاریم. لوازمی مثل ماشین‌ظرفشویی جدید ال‌جی با در نظر گرفتن نیازهای ما، در کمترین زمان ممکن و با کمترین انرژی مصرفی کار وقت‌گیر و خسته‌کننده شستن ظرف‌ها را انجام می‌دهد.

فلسفه مصرف پایین در کنار تمیزی فوق‌العاده ظرف‌ها همیشه در سری ظرفشویی‌های ال‌جی رعایت شده و این‌بار با سری جدید محصولات این شرکت به مرحله کاملا جدیدی ارتقا پیدا کرده است. سری جدید ظرفشویی‌های ال جی با استفاده از بخار نه تنها مصرف آب و برق را به حداقل ممکن رسانده، بلکه نیاز به شست‌وشوی ظرف‌ها قبل از قرار دادن از ماشین‌ ظرف‌شویی را برطرف کرده و وقت آزاد بیشتری در اختیار شما می‌گذارد، وقتی که می‌توان به جای آن به سراغ آشپزی و ساخت غذاهای خانگی رفت و زمان بیشتری را با خانواده گذراند.

ماشین ظرف‌شویی بخارشوی ال‌جی با سیستم خاص شست‌وشوی بخار خاص خود نیاز به شست‌وشوی اولیه ظرف‌ها را برطرف می‌کند. این مدل با استفاده از سه برنامه شست‌وشو یعنی بخار ملایم، شست‌وشوی دوگانه بخار و شست‌وشوی با بخار قدرتمند علاوه بر صرف‌جویی درمصرف آب، ظروف کثیف خود را به صورت یکنواخت و بسیار تمیز بشویید.

با استفاده از این سیستم دیگر هیچگاه نیاز به شست‌وشوی دوباره ظروف اضافی نخواهید داشت. با سیستم بخارشوی ال‌جی دیگر نیازی به شست‌وشوی اولیه ظروف بسیار کثیف نخواهید داشت زیرا این سیستم قدرتمند امکان شست‌وشوی دقیق ظروف با هر سطح کثیفی را خواهد داشت.

سیستم شست‌وشوی خاص این ظرف‌شویی، به‌طور متناوب جهت پاشیدن آب را به سمت سبد بالا و سبد پایین تغییر می‌دهد. از آنجا که در هر زمان یک سیستم آب فشان در حال کار است، فشار آب قدرتمندتر و کارایی شست‌وشوی بهتری را در اختیار شما می‌گذارد. همچنین باعث کاهش هزینه آب و برق می‌شود.

برنامه‌های گوناگون ماشین‌های ظرف‌شویی ال‌جی، از قبیل Pre-Wash که برای ظرف‌های بسیار کثیف به‌کار می‌رود، Rinse Plus که برای آبکشی مجدد ظروف به‌منظور از بین بردن اثر ماده تمیزکننده بکار می‌رود و برنامه نصف ظرفیت (Half Load) برای شست‌وشوی حجم کمی از ظروف (شست‌وشوی مجزای طبقات) به همراه دیگر برنامه‌ها، به بهترین نحو پاکیزگی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مصرف انرژی این محصول درجه A+++ را به خود اختصاص داده است. یعنی بیشترین صرفه‌جویی ممکن در هزینه آب و برق مصرفی. موتور دایرکت درایو اینورتر در کنار کاهش مصرف انرژی، نسبت به بقیه ماشین‌های ظرف‌شویی، ۱۰ لیتر فضای بیشتری در اختیارتان خواهد گذاشت.

در ماشین‌های ظرف‌شویی معمولی پمپ، موتور و المنت هیتر به‌صورت افقی قرار می‌گیرد، در حالی که در ماشین ظرف‌شویی‌های جدید ال‌جی قطعات فوق به‌صورت فشرده و به حالت عمودی قرار گرفته‌اند، بنابراین فضای بیشتری برای قرارگیری ظروف ایجاد شده است.

تفاوت در اندازه موتور منجر به ایجاد فضای بیشتری در محفظه داخل شده و در نتیجه قرارگیری ظروف با ابعاد بزرگ‌تر را ممکن می‌سازد. به‌علاوه موتور اینورتر به نسبت بقیه رقبا صدای خیلی کمتری تولید می‌کند. یعنی کاهش صدا به میزان ۳۸ دسی‌بل در مقایسه با ۴۵ دسی‌بل در ماشین‌ظرفشویی‌هایی معمولی.

پس از اتمام شست‌وشو، معمولا فضای داخلی محفظه تا حدی مرطوب است. رطوبت محفظه شست‌وشو، عامل مناسبی برای تکثیر باکتری‌های باقیمانده است. لامپ اشعه ماورای بنفش با ساطع کردن اشعه، ساختار DNA باکتری‌ها را تخریب و مانع از تکثیر آن‌ها می‌شود. لامپ ماورای بنفش در سمت راست محفظه قرار گرفته است و در صورت انتخاب گزینه UV، پس از اتمام عمل خشک‌کن فعال می‌شود.

با این ظرفشویی دیگر لازم نیست نگران وقت کم باشید و می‌توانید خرید غذای آماده را کاملا بی‌خیال شوید. چرا که کلی وقت برای آماده کردن غذا و نشان دادن ذوق و سلیقه خودتون دارید.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=7347
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)