پنج‌شنبه 6 دسامبر 2018 - 7:27

اولین فروشگاه رسمی آنر در تهران افتتاح شد

مشتریان می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه، از نزدیک با گوشی های جدید Honor آشنا شوند و با رعایت شرایط اعلامی، خرید کنند.

اولین فروشگاه رسمی آنر در پاساژ علاءالدین تهران افتتاح شد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه، از نزدیک با گوشی های جدید Honor آشنا شوند و با رعایت شرایط اعلامی، خرید کنند.

به گزارش نگاه اقتصادی، اولین فروشگاه عرضه رسمی محصولات آنر (Honor) در ایران افتتاح شد. به این ترتیب، می‌توانید برای خرید گوشی‌های آنر و همچنین تجربه عملکرد و طراحی این محصولات از نزدیک، سری به این فروشگاه بزنید. اولین فروشگاه رسمی آنر در تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین، طبقه همکف راه‌اندازی شده است.

در حال حاضر محصولات آنر با قیمت مناسب و متعادل‌شده در بازار عرضه می‌شوند و دوست‌داران این برند می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه، ابتدا عملکرد گوشی دلخواه خود را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنند.

* شرایط خرید گوشی از اولین فروشگاه رسمی آنر

در حال حاضر، محصولات آنر با قیمت مصوب سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده در فروشگاه رسمی این برند عرضه می‌شوند. شرایط برای خرید محصولات آنر، طبق اعلام این سازمان به شرح ذیل است:

ارائه اصل کارت ملی مراجعه‌کننده
نشانی محل سکونت
سیم کارت با نام صاحب کارت ملی
کارت بانکی با نام صاحب کارت ملی

پس از پرداخت مبلغ، گوشی خریداری شده، نزد کاربر رجیستر شده و در اختیار او قرار خواهد گرفت.

* محصولات فعلی آنر در فروشگاه این برند

در حال حاضر، در این فروشگاه محصولات زیر عرضه می‌شود:

آنر ۷ سی (HONOR 7C)
آنر ۷ ای (HONOR 7A)
آنر ۷ اس (HONOR 7S)
آنر ۷ ایکس (HONOR 7X)
آنر ۹ لایت (HONOR 9 lite)

محصولات یادشده همگی جز گوشی های هوشمند خوش‌قیمت و جذاب برای کاربران، به ویژه قشر جوان است. این در حالی است که با نگاه مختصر به فهرست مشخصات این محصولات می‌توان به المان‌های جذاب و تاثیرگذار آن‌ها در بعد سخت افزاری و نرم افزاری پی برد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=7657
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)