شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
با افزایش 390 درصدی سرمایه

بانک تجارت بزرگترین بانک بورسی شد

افزایش سرمایه بانک تجارت با هدف اصلاح ساختار مالی و خروج از شمولیت ماده ١۴١ لایحه اصلاح قانون تجارت با اکثریت آرای سهامداران این بانک تصویب شد.

افزایش سرمایه بانک تجارت با هدف اصلاح ساختار مالی و خروج از شمولیت ماده ١۴١ لایحه قانونی اصلاح قانون تجارت با اکثریت آرا از سوی سهامداران این بانک به تصویب رسید.

به گزارش نگاه اقتصادی، مجمع عمومی فوق‌العاده و مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک تجارت با حضور اکثریت سهامداران حقیقی و نمایندگان قانونی سهامداران حقوقی صبح شنبه بیست و پنجم اسفندماه در سالن غدیر مدیریت امور اعتباری بانک تجارت برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست علیرضا حاجعلی، رییس هیات مدیره این بانک و با حضور نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان حسابرسی و بازرس قانونی برگزار شد، موضوع افزایش سرمایه ۳۹۰ درصدی بانک تجارت با رای مثبت اکثریت صاحبان سهام این بانک به تصویب رسید.

بر اساس این خبر، سرمایه بانک بورسی تجارت از ۴۵٫۷۰۰ میلیارد ریال به ۲۲۳٫۹۲۶ میلیارد ریال افزایش یافت و به این ترتیب بانک تجارت به بزرگترین بانک بورسی کشور تبدیل شد.

بر اساس دستور جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت با موضوع انتخاب اعضای جدید هیات مدیره نیز پس از رای گیری و تصویب سهامداران علی کی لانی و امیر مسعود رزازان به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این بانک انتخاب شدند.

نماد معاملاتی بانک تجارت در بازار بورس اوراق بهادار تهران «وتجارت» پس از بازگشایی در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ تاکنون، بیش از ۱۷۴ درصد بازدهی داشته است و در ماههای گذشته به عنوان یکی از پر معامله ترین و با ارزش ترین سهام‌ها از نظر نقدشوندگی و بازده شناخته شده است.

توقف روند زیان‌دهی، افزایش منابع ارزان‌قیمت، تسریع روند فروش اموال مازاد، توجه به ارتقای ساختار نیروی انسانی، تولید خدمات نوین بانکی، توسعه بخش فناوری اطلاعات، بهینه سازی شبکه شعب، فعالیت ارزی و بین‌المللی گسترده و سودآور و موفقیت در اجرای برنامه افزایش سرمایه بانک چشم‌انداز روشنی را از آینده نماد «وتجارت» ساخته است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=9229
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)