دوشنبه 18 مارس 2019 - 9:14

حمایت بانک توسعه صادرات از تولید ترانسفورماتور و ایجاد پایانه باربری در زنجان

تسهیلات بانک توسعه صادرات زنجان به طرح توسعه تولید ترانسفورماتور و ایجاد پایانه باربری بین‌المللی اختصاصیافت.

رییس بانک توسعه صادرات شعبه زنجان گفت: تامین مالی ۱۲ میلیون یورویی برای طرح توسعه تولید ترانسفورماتور و ارائه تسهیلات برای ایجاد پایانه باربری بین المللی از جمله طرح هایی است که توسط این بانک در استان زنجان صورت گرفته است.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، یوسف حیاتی با اعلام این خبر افزود: شعبه زنجان جایگاه مناسبی را در بین بانکهای استان داشته و بر اساس اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان رتبه اول را در صدور حواله های ارزی را در استان داراست.

وی افزود: شعبه زنجان از ابتدای شهریورماه سالجاری مبلغ ۴۰۰میلیارد ریال انواع ضمناتنامه های ریالی از قبیل ضمانتنامه‌های حسن انجام کار و پیش پرداخت برای مشتریان و واحدهای فعال در صنعت برق کشور در استان زنجان صادر کرده که از این جهت با رشد ۴۴۰ درصدی نسبت به اهداف تعیین شده در بین شعب بانک حائز رتبه دوم در صدور ضمانتنامه است.

حیاتی ادامه داد: با توجه به اینکه استان زنجان بعنوان یکی از قطبهای معدنی (سرب و روی) و صنعت برق کشور مطرح است این شعبه از ابتدای سال جاری نسبت به تامین مالی صنایع مذکور به مبلغ ۸۰۰ میلیاردریال اقدام نموده که اکثرا مربوط به صادرکنندگان عمده است.

به گفته رییس شعبه زنجان بانک توسعه صادرات، ۴۰ میلیارد ریال ارائه تسهیلات برای طرح ایجاد پایانه باربری بین المللی و خرید ۱۰ دستگاه کامیون سنگین برای ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی و همچنین تامین مالی ۸۳۰ هزار یورویی برای کمک به تولید صنایع بهداشتی از دیگر پروژه هایی به شمار می رود که شعبه زنجان در آن حضور داشته است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=9316
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)