یکشنبه 21 فوریه 2021 - 20:00

افتخاری زیدآبادی رییس جدید سازمان تملیکی شد

طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد، محمدعلی افتخاری زیدآبادی به سمت ریاست جدید سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.

محمدعلی افتخاری زیدآبادی به سمت ریاست جدید سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.

به گزارش سرمایه ملی به نقل از روابط عمومي سازمان جمع‌آوري و فروش اموال تمليكي طی حکمی از سوی فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی محمد علی افتخاری بعنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.

در این مراسم که با حضور، عباس معمارنژاد، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر اقتصاد در سالن جهاد اقتصادی این وزارتخانه برگزار شد، از زحمات قسوریان جهرمی تقدیر و حکم افتخاری ابلاغ گردید.

در بخشی از حکم افتخاری آمده است:

«بدین‌وسیله، با عنایت به مصوبه مورخ 21 دی ماه 1399 مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، به موجب این حکم به سمت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به مدت سه سال منصوب می شوید و انتظار می رود در راستای برنامه های دولت دوازدهم و برنامه های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی اهتمام ورزید.

در پایان این حکم نیز می خوانیم: امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام ماموریت ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.

گفتنی است، افتخاری دارای تحصیلات عالی در رشته مدیریت دولتی، گرایش تحول و مدیریت آینده‌پژوهی است.»

شایان ذکر است وی پیش از این نیز عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان اموال تملیکی بوده است و همچنین ریاست امور منابع انسانی و پشتیبانی، مدیر مسئولی نشریه برنامه، عضویت در شورای راهبری توسعه مدیریت، دبیری هیأت امنای صندوق قرض الحسنه از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی وی در سازمان برنامه و بودجه است.

ریاست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل معاونت نظارت و راهبردی رئیس جمهور، دبیری هیأت امنا و رئیس خودگردانی مجتمع‌های آموزشی و رفاهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، مدیریت اجرایی و مشاورت قائم مقام مرکز تحقیقات استراتژیک ، مسؤلیت پیشبرد امور مرتبط با راه اندازی مرکز مدیریت اطلاعات بلایا(APDIM) و عضویت در هیأت امنای باشگاه فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون بسکتبال از دیگر سوابق شغلی افتخاری است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=11544
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)