چهارشنبه 31 آگوست 2022 - 13:29

بانک شهر بیش از 550میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت

بانک شهر با اعتبارسنجی دقیق متقاضیان توانسته است مدت زمان پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج را بسیار کوتاه‌تر کند.

مدیر امور اعتبارات بانک شهر با تاکید بر اینکه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج مطابق با دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی و مصوبات داخلی بانک به صورت مستمر به متقاضیان پرداخت می شود، گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه، بیش از 550 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از سوی شعب بانک شهر پرداخت شده است.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، مجید کاظمی افزود: بانک شهر در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به جوانان برای تامین منابع مورد نیاز در امر ازدواج توانسته با اعتبارسنجی دقیق متقاضیان، مدت زمان پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج را بسیار کوتاه‌تر کند.

وی افزود: در حال حاضر نیز تامین اعتبار لازم برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در بانک شهر فراهم شده و تمامی متقاضیان در صف انتظار می توانند با مراجعه به شعب این بانک؛ اقدام به تشکیل پرونده کنند تا هرچه سریعتر مقدمات پرداخت آن انجام شود.

کاظمی با تاکید بر اینکه شعب بانک شهر همواره کارنامه قابل قبولی در جهت تامین منابع مورد نیاز جوانان برای امر مبارک ازدواج از خود بر جا گذاشته اند، تصریح کرد: همچنین از ابتدای خرداد ماه تا پایان تیرماه در حدود 350 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده ایم.

مدیر امور اعتبارات بانک شهر با بیان اینکه شعب این بانک نیز در پرداخت سایر تسهیلات همانند: اشتغال، کمک به واحدهای تولیدی، ودیعه مسکن، پروژه های شهری و … نیز رشد چشمگیری داشته اند، تاکید کرد: طی ماه های اخیر 127 میلیارد ریال وام فرزند آوری و 113 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن به متقاضیان پرداخت کرده ایم.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=12215
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)