دوشنبه 5 سپتامبر 2022 - 18:54

امید به تحقق اهداف 1401 «سرمد» با عبور حق بیمه تولیدی هزار میلیارد تومانی

رشنوادی گفت: با عبور حق بیمه تولیدی شرکت از ‌یک‌هزار میلیارد تومان، امید داریم بتوانیم به اهداف خود در سال 1401 دست پیدا کنیم.

مدیرعامل بیمه سرمد در بازدید از شعبه این شرکت در شرق استان تهران، گفت: با عبور حق بیمه تولیدی شرکت از ‌یک‌هزار میلیارد تومان، امید داریم بتوانیم به اهداف خود در سال 1401 دست پیدا کنیم.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بیمه سرمد، یعقوب رشنوادی روز دوشنبه از شعبه شرق استان تهران بازدید کرد و با مدیران و کارشناسان این شعبه و بخش درمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار، ضمن بازدید از بخش سامانه پرداخت آنلاین خسارت‌های درمان که به‌زودی کار خود را آغاز خواهد کرد، بر تسریع پرداخت خسارت‌های درمان تاکید کرد.

رشنوادی همچنین با اشاره به رشد 65 درصدی پرتفوی بیمه سرمد در پنج ماه ابتدایی سال 1401 نسبت به سال گذشته گفت: با عبور حق بیمه تولیدی شرکت از هزار میلیارد تومان در پایان مرداد ماه، امید داریم بتوانیم به اهداف خود در سال 1401 دست پیدا کنیم و سال خوبی را برای سرمد رقم بزنیم.

مدیرعامل بیمه سرمد خاطر نشان کرد: با توجه به عملکرد شرکت در سه ماهه نخست سال جاری، شرکت در مسیر خوبی قرار گرفته و باید با تمرکز بر حرفه‌ای گرایی و برنامه محوری، این موفقیت‌ها تداوم ببخشیم.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=12287
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)