سه‌شنبه 8 نوامبر 2022 - 18:30

تامین سرمایه تمدن؛ اولین و تنها شرکت تأمین سرمایه دانش‌بنیان کشور

مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، شرکت تأمین سرمایه تمدن را در جمع شرکت‌های دانش‌بنیان کشور قرار داد.

مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، پس از انجام فرآیند ارزیابی و تشخیص صلاحیت علمی و فنی، شرکت تأمین سرمایه تمدن را در جمع شرکت‌های دانش‌بنیان کشور قرار داد.

به گزارش نگاه اقتصادی از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تأمین سرمایه تمدن مطابق برنامه راهبردی خود، برای ارائه شیوه‌های نوین تأمین مالی، از اواخر سال 1400 با راه‌اندازی سکوی آی‌بی‌کراد، فعالیت خود را در زمینۀ تأمین مالی جمعی آغاز کرد.

آی‌بی‌کراد، سکوی تأمین مالی جمعی شرکت تأمین سرمایه تمدن است که با هدف مشارکت مردم به عنوان سرمایه گذار در توسعه طرح‌های اقتصادی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان بنا شده است.

از زمان فعالیت سکوی آی‌بی‌کراد تا کنون، شش شرکت موفق به تأمین مالی از طریق این سکو شده‌اند و درخواست شرکت‌های متعددی نیز در حال آماده‌سازی جهت انتشار در سکوی آی‌بی‌کراد است.

شرکت تأمین سرمایه تمدن در افق پیش رو در نظر دارد به منظور کمک به توسعۀ شرکت‌های دانش‌بنیان، شرایط تأمین مالی برای این شرکت‌ها را تسهیل نماید و انتخاب شرکت تأمین سرمایۀ تمدن به عنوان اولین و تنها شرکت تأمین سرمایۀ دانش‌بنیان کشور، مبین این موضوع است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=12564
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)