پنج‌شنبه 8 دسامبر 2022 - 8:48

واریز سود صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی

نرخ سود سرمایه‌گذاران تا پایان سال جاری 21/15 درصد اسمی (معادل 23/33 درصد موثر) سالانه و معاف از مالیات برآورد کرده است.

سود روزشمار منتهی به 15 آذرماه 1401 صندوق سرمایه‌گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی برای دوره ماندگاری یک ماه کامل معادل 21/15 درصد به حساب سرمایه گذاران واریز شد.

به گزارش نگاه اقتصادی از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن، صندوق سرمایه‌گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی با توجه به بازدهی کسب‌کرده در بازار سرمایه نرخ سود سرمایه‌گذاران تا پایان سال جاری 21/15 درصد اسمی (معادل 23/33 درصد موثر) سالانه و معاف از مالیات برآورد کرده است.

شایان ذکر است ، صندوق سرمایه گذاری اندوخته توسعه صادرات که از نوع درآمد ثابت است از سال 94 با مدیریت شرکت تامین سرمایه تمدن آغاز به فعالیت کرده است. این صندوق تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار قرار دارد و با ضمانت بانک دولتی توسعه صادرات جای تردیدی برای سرمایه‌گذاران باقی نمی‌گذارد.

در حال حاضر خالص دارایی این صندوق بیش از 180,000 میلیارد ریال است. ارزش هر واحد این صندوق سرمایه‌گذاری صد هزار تومان است و هر فرد حتی با یک واحد نیز می‌تواند سرمایه‌گذاری را شروع کند. سود روزشمار و بالاتر از نرخ بانکی این صندوق، به صورت ماهانه پرداخت شده و گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذارانی است که خواهان ریسک کم و سودی بالاتر از نرخ بانکی هستند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=12729
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)