چهارشنبه 14 دسامبر 2022 - 20:49

تامین مالی «شرکت ساختمانی کار» از بستر سکوی تامین مالی جمعی تمدن

دوره این سرمایه گذاری 12ماهه بوده و نرخ سود مشارکت 24.5درصد سالیانه که به صورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد.

شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای تامین مالی شرکت های کوچک و متوسط سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد شرکت ساختمانی کار را راه اندازی کرد.

به گزارش نگاه اقتصادی از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، عرضه گواهی های شراکت مربوط به شرکت ساختمانی کار بر روی سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد به ارزش 150میلیارد ریال به منظور تامین سرمایه در گردش شرکت مذکور جهت تسویۀ مطالبات پیمانکاران شهرداری از محل دارایی‌های ساختمانی انجام می‌پذیرد.

این فرصت سرمایه گذاری به مدت 12روز از 20آذرماه 1401آغاز شده است که حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری یکصد میلیون ریال می باشد .

دوره این سرمایه گذاری 12ماهه بوده و نرخ سود مشارکت 24.5درصد سالیانه که به صورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد.

شرکت تامین سرمایه تمدن با دسترسی به شبکه گسترده سرمایه‌‌گذاران حقیقی و حقوقی، امکان تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های کوچک‌، متوسط و فناورمحور را دارد.در این راستا، شرکت‌هایی که برای توسعه کسب‌ وکار نیازمند تأمین مالی هستند، می‌‌توانند از طریق سکوی تأمین مالی جمعی “آی‌بی‌کراد” به نشانی ibcrowd.ir اقدام به تأمین مالی کنند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=12751
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)