شنبه 13 فوریه 2021 - 9:34

امکان بی‌نظیر تست‌درایو خودرو از مقابل منزل در ایران (+‌راه‌های ارتباط با آسیاخودرو)

بر اساس ایده جدید آسیا خودرو، متقاضیان بعد از ثبت‌نام تست و ارائه مدارک و امضای تعهدنامه، خودرو را برای تست؛ مقابل منزل خود تحویل خواهند گرفت.

کارشو تخصصی محصولات مدیران خودرو توسط آسیا خودرو در مجتمع رفاهی عرش آجودانیه برگزار شد. در این برنامه عمومی که این‌بار به روش جدیدی اجرا شد، خودرو های X22، Arizzo6 و Tiggo7 برای بازدید عموم در سالن اصلی مجتمع حضور داشتند. اما آسیا خودرو ثبت‌نام تست درایو سه محصول آریزو6، تیکو7 و تیگو8 را برای اولین‌بار به روش جدیدی انجام داد.

به گزارش نگاه اقتصادی، بر اساس ایده جدید آسیا خودرو، متقاضیان بعد از ثبت‌نام تست و ارائه مدارک و امضای تعهدنامه تست درایو، خودرو مورد نظر را برای تست از در منزل خود تحویل خواهند گرفت.

* درباره آسیا خودرو چه‌ می‌دانیم؟

آسیا خودرو که در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودرو فعالیت می‌کند و در این عرصه نزدیک به نیم قرن سابقه دارد، در حدود ۵ سال است که با مدیران خودرو همکاری می‌کند. از سوابق درخشان این مولتی‌برند در حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودرو، می‌توان به همکاری با اوپل و همچنین نمایندگی کیاموتور پیش از عقد قرارداد با سایپا اشاره کرد.

آسیا خودرو که به‌عنوان یکی از نمایندگان برتر ایران خودرو محسوب می‌شود، در حدود ۵ سال است که با مدیران خودرو نیز فعالیت می‌کند و در دو نمایندگی خود واقع در در شرق تهران، فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو را ارائه می‌کند. مدیران خودرو در طی ده سال گذشته محصولات متنوعی را به بازار خودرو عرضه کرده است؛ تا‌جایی‌که می‌توان از این به‌عنوان بزرگترین و پرتیراژترین خودروسازی بخش خصوصی نام برد.

* مرکز تخصصی گیربکس CVT آسیا خودرو در شرق تهران

آسیا خودرو در نمایندگی 366 ویژه محصولات مدیران خودرو واقع در تهران‌پارس و نمایندگی 9117 تخصصی محصولات چری واقع در بلوار قنات کوثر، منطقه شرق تهران را به خوبی پوشش می‌دهد.

می‌توان گفت که نمایندگی ۹۱۱۷ این شرکت، یکی از معتبرترین و تخصصی‌ترین مراکز تعمیرات گیربکس CVT به‌شمار می‌آید. شایان ذکر است که این مرکز بر اساس مستندات واحد CRM مدیران خودرو، از درصد رضایت‌مندی بالایی در میان مشتریان بهره می‌برد.

* تحویل خودرو برای تست درایو از مقابل منزل

همان‌طور که ذکر کردیم، آسیا خودرو برای نخستین‌بار روش جدید برای تست درایو خودرو ارائه کرد.

بر اساس این روش جدید، مشتریانی که علاقه‌مند به تست خودرو های آریزو6، تیگو7 و تیگو ۵ داشتند، توانستند با تکمیل فرم درخواست و اراد مدارک و امضا تعهدنامه مربوطه، خودرو موردنظر خود را از درِ منزل تحویل گرفته و آن را تست کنند.

همچنین درصورتی‌که تمایل به خرید داشته باشند، بعد از انجام مراحل اداری می‌توانند خودرو خود را مقابل درِ منزل تحویل بگیرند.

برای آن دسته از متقاضیان که امکان در کارشو واقع در شرق تهران را نداشتند، این امکان فراهم شد که بعد از ظهر روز جمعه در برنامه مشابهی در مرکز اسکای سنتر واقع در بلوار امام خمینی لواسان کنند و به‌صورت رایگان از روش تست درایو محصولات استفاده کنند.

* راه‌های ارتباطی با مجموعه آسیا خودرو

– نمایندگی 366 مدیران خودرو

چهارراه تهرانپارس، ابتدای خیابان دماوند، پلاک 251

021-75151 021-77708029

 

– نمایندگی ۳۶۶ فونیکس

تهران، خیابان پاسداران، بوستان هفتم

021-75151

 

– نمایندگی تخصصی 9117 چری

قنات کوثر، بلوار مطهری، بین کوچه چهارم و پنجم مرکزی

021-77040770

 

– نمایندگی 1133 ایران خودرو

چهارراه تهرانپارس، ابتدای خیابان دماوند، پلاک 251

021-75151 021-77708029

– اداره تحویل آسیا خودرو

چهار راه تهرانپارس، خیابان دماوند، برج آناهید، پارکینگ B5

021-76902195 021-76902198

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=12950
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)