یکشنبه 2 جولای 2023 - 14:57

حضور سامانه نگار حامی بیمه در هجدهمین رویداد فیناپ

بیمه‌گری باز در ایران می‌تواند به یکی از روش‌های پرکاربرد تضمین مالی تبدیل شود تا ضمن کاهش قیمت بیمه‌نامه‌ها، مشتریان نیز از شرایط بهتری برای خرید بهره‌مند شوند.

هجدهمین رویداد فیناپ پنج‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ با موضوع API و تفکر پلتفرمی به‌صورت هیبرید (آنلاین و حضوری) با حضور شرکت سامانه نگار حامی بیمه به‌عنوان بازوی اجرایی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهدشد.

به گزارش سرمایه ملی از روابط عمومی سنحاب، فیناپ رویدادی تخصصی در حوزه فناوری‌های مالی (فین‌تک) است که در هجدهمین نوبت برگزاری به موضوع بانکداری باز و آینده باز می‌پردازد و برای نخستین بار است که سنحاب از صنعت بیمه در این رویداد حاضر می‌شود.

در این رویداد، میثم عسگری؛ مدیرعامل سنحاب (گروه فناوری اطلاعات بیمه مرکزی) که دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات و همچنین کارشناسی ارشد مطالعات رسانه است، در پنل گفت‌وگو با موضوع آینده باز، درخصوص وضعیت بیمه‌گری باز در دنیا و بررسی برنامه‌های موجود در صنعت بیمه کشور در حوزه بیمه‌گری باز و همچنین راهکارهای مناسب کسب‌وکاری با محوریت APIها در این صنعت سخن خواهد گفت.

بیمه‌گری باز (Open Insurance) با توجه به پیشرفت فناوری و رشد تکنولوژی بلاکچین، شیوه‌ای جدید در صنعت بیمه جهان است که به معنای انتقال ریسک‌های بیمه‌ای از صندوق بیمه به متولیان امنیت فناوری اطلاق می‌شود. بیمه‌گری باز در ایران می‌تواند به یکی از روش‌های پرکاربرد تضمین مالی تبدیل شود تا ضمن این‌که قیمت بیمه‌نامه‌ها با کاهش همراه شود، مشتریان نیز از شرایط بهتری برای خرید بهره‌مند شوند.

شرکت سنحاب معتبرترین مرجع «تبادل داده‌ و جریان آزاد اطلاعات» در اکوسیستم صنعت بیمه کشور که به‌عنوان رهبر فناوری و پرچم‌دار تحولات بیمه کشور شناخته می‌شود، در هجدهمین رویداد فیناپ از این فرصت استفاده کرده است تا بیمه‌گری باز و آینده صنعت بیمه در ایران را مورد بررسی قرار دهد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=13216
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)