یکشنبه 16 جولای 2023 - 12:29

به‌پرداخت ملت بازهم محبوب‌ترین برند پایانه‌های فروشگاهی شد

شرکت به‌پرداخت ملت با کسب اکثریت آرای مردمی در دهمین جشنواره «برند محبوب» موفق به دریافت لوح و تندیس این جشنواره شد.

شرکت به‌پرداخت ملت با کسب اکثریت آرای مردمی در دهمین جشنواره «برند محبوب» به‌عنوان محبوب‌ترین برند مصرف‌کنندگان در بخش پایانه‌های فروشگاهی موفق به دریافت لوح و تندیس این جشنواره شد.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، جشنواره برند محبوب که بر پایه نظرسنجی مردمی به انتخاب برندهای محبوب مصرف‌کنندگان از میان ١۵٠٠ عنوان در بیش از ١٠٠ گروه کالا و خدمات می‌پردازد، دهمین دوره خود را از یکم اردیبهشت‌ماه امسال آغاز کرد و با ثبت آرای عموم تا ٣١ خردادماه ادامه یافت.

این جشنواره که توسط انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود، بستری برای شناسایی و معرفی برندهای قابل اعتماد، خوشنام و معتبر از نگاه مصرف‌کنندگان مبتنی بر ویژگی‌های تأثیرگذار آن‌ها است.

بنا بر این گزارش، کسب رتبه نخست جشنواره برند محبوب در بخش پایانه‌های فروشگاهی برای سالیان متوالی توسط «به‌پرداخت ملت»، مهر تاییدی از سوی مشتریان برای این شرکت بوده که نشان‌دهنده رضایت‌مندی مصرف‌کنندگان محصولات و خدمات این شرکت و کسب جایزه حسن شهرت، مقبولیت عام و وجاهت ملی از دست مردم به‌عنوان بزرگ‌ترین افتخار برای شرکت به‌پرداخت ملت است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=13277
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)