چهارشنبه 5 ژوئن 2024 - 15:33

سود «صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی» به 25.5 درصد افزایش یافت

افزایش سود صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی به 25.5 درصد اسمی از دوره یک ماه منتهی به 15 تیر ماه برای سرمایه گذاران اعمال خواهد شد.

تامین سرمایه تمدن پیش بینی سود سالیانه صندوق سرمایه‌گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی را به 25.5 درصد سالیانه افزایش داد.

به گزارش نگاه اقتصادی از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، برآورد نرخ اسمی سود سرمایه‌گذاری صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی به 25.5درصد افزایش یافت که با فعال‌سازی گزینه صدور اتوماتیک از محل سود ماهیانه ، سالانه تا 28.7 درصد سود نیز به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد.

در حال حاضر خالص ارزش دارایی این صندوق نزدیک به 12همت و ارزش اسمی هر واحد این صندوق سرمایه‌گذاری 100‌هزار تومان است و سرمایه‌گذاران حتی با یک‌واحد نیز می‏‏‌توانند سرمایه‌گذاری در این صندوق آغاز کنند. سود روزشمار و بالاتر از نرخ سود بانکی این صندوق، به صورت ماهانه پرداخت شده و گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران کم‌ریسک است.

صندوق سرمایه گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی از سال 94 تاکنون با مدیریت تامین سرمایه تمدن و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و با ضمانت بانک دولتی توسعه صادرات ایران یکی از امن ترین صندوق ها جهت سرمایه گذاری می باشد .

شایان ذکر است؛ افزایش سود صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی به 25.5 درصد اسمی از دوره یک ماه منتهی به 15 تیر ماه برای سرمایه گذاران اعمال خواهد شد.

سرمایه‌گذاری در این صندوق به صورت آنلاین از طریق اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین کشور به آدرسibshop.ir و شعب سوپر مارکت های مالی آی بی شاپ امکان پذیر می باشد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=13815
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)