چهارشنبه 9 آگوست 2017 - 10:15

تکذیب بازداشت آزاده نامداری

مدیرکل زندان‌های استان تهران خبر منتشره مبنی بر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی را نداشتیم.

تکذیب بازداشت آزاده نامداری

مدیرکل زندان‌های استان تهران در نشست خبری با اصحاب رسانه خبر منتشره مبنی بر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی را نداشتیم.

به گزارش نگاه اقنصادی به نقل از میزان، مصطفی محبی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در خصوص خبر فرار یکی از زندانیان از زندان اوین گفت: این فرد از زندان فرار نکرده بوده بلکه از بیمارستان فرار کرده بود. البته این زندانی که جرمش کلاهبرداری است دو روز پیش دستگیر شد.

وی درباره ساخت مهدکودک در زندان نسوان گفت: مجوز و نیروی انسانی این کار را نتوانسته‌ایم فعلا مهیا کنیم. به نظر ما کودکان اگر در کنار مادران خود باشند خیلی بهتر است. البته ما کودکان زیر دو سال را نگه می‌داریم.

محبی درباره اینکه بیشترین جرائم زندانیان مربوط به کدام جرم است گفت: بیشترین جرایم مربوط به مواد مخدر و سرقت و بعد از آن جرایم علیه اشخاص است. البته در مورد مواد مخدر ۳/۶ درصد و در مورد جرم سرقت ۸/۶ درصد در سال جاری کاهش جرم داشته ا‌یم.

وی خبر منتشره مبنی بر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی را نداشتیم.

این مقام قضایی درباره اجرای طرح پایند‌های الکترونیکی در زندان تهران گفت: این طرح هنوز به صورت عملیاتی اجرایی نشده است. البته محل اجرای طرح اختصاص داده شده، ولی برای تجهیزات و نیروی انسانی مشکل داریم.

محبی افزود: فراوانی جرایم موادمخدر ۴۲ درصد و سرقت ۳۰ درصد است.

مدیرکل زندان‌های استان تهران همچنین درباره فروش زندان اوین گفت: فعلا این امر میسر نیست. باید در ابتدا مکانی را بسازیم که زندانیان را به آنجا منتقل کنیم. اما فعلا چنین جایی نداریم. زندان اوین هشت مالک دارد به همین دلیل ممکن است با هم اختلاف نظر داشته باشند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2219
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)