شنبه 4 نوامبر 2017 - 18:24

تصویب عملکرد و صورت‌های مالی بیمه آرمان در مجمع عمومی

این شرکت مبلغ ۱۰۰,۱۵۰ میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است که مبلع ۱۰ ریال سود برای هر سهم تصویب شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سهامی بیمه آرمان برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۸۰ درصد سهامداران امروز برگزار شد.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بیمه آرمان، در این جلسه که به ریاست سعید قربانی به عنوان رییس و مجید شایسته و حسن‌رضا دلیری به عنوان نُظار و محمدرضا مجدرضایی به عنوان منشی و با حضور مدیر عامل و نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان های حسابرسی و بورس برگزار شد، عملکرد شرکت و صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ مورد بررسی قرار گرفت و با اکثریت آرا به تصویب رسید.

در این جلسه علیرضا بیانیان، مدیر عامل به ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای بیمه آرمان در سال ۱۳۹۵ پرداخت. بیانیان بخشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در سال ۱۳۹۵ را اصلاح ترکیب پرتفوی، جذب اکانت های جدید، پیگیری وصول مطالبات معوق، تکمیل قراردادهای بانک مسکن، اصلاح فرایندها و دستورالعمل ها وکاهش و برگشت قابل توجه هزینه های جاری شرکت برشمرد. وی همچنین از افزایش سرمایه شرکت از ۱۲۰ میلیارد تومان به ۱۵۰ میلیارد تومان تا پایان سالجاری و در نهایت به ۲۰۰ میلیارد تومان طی یک برنامه دو ساله خبر داد.

مدیرعامل بیمه آرمان در پایان از سهامداران، کارکنان، مدیران، معاونان و اعضای هیأت مدیره شرکت در طول این مدت قدردانی کرد و گفت: همه همکارانم با تلاش های شبانه روزی خود و بدون هیچ چشم داشتی این کارنامه یکساله شرکت را رقم زدند و امیدواریم با بررسی و تصویب گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تلاش ایشان مورد تأیید و تقدیر قرار بگیرد تا با انگیزه بیشتری اهداف شرکت را تحقق بخشند و جایگاه شرکت را ارتقاء دهند.

بر اساس گزارش هیأت مدیره، این شرکت در سال ۱۳۹۵ حدود ۲٫۲۳۰ میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است که در مقایسه با سال قبل از آن ۶ درصد کاهش داشته است. از این رقم، ۲۱۱ میلیارد ریال بصورت مستقیم (۸/۸ درصد) و ۲٫۱۶۳ میلیارد ریال (۹۱/۲ درصد) به‌صورت غیر مستقیم تولید شده است.

همچنین خسارت پرداختی سال ۱۳۹۵ مبلغی حدود ۱٫۵۰۶ میلیارد ریال است که در مقایسه با سال قبل از آن، ۱ درصد کاهش داشته است. نسبت خسارت سال ۱۳۹۵ نیز، معادل ۶۸ درصد بود که در مقایسه با سال قبل از آن ۴ درصد رشد داشته است.

براساس عملکرد ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ این شرکت همچنین مبلغ ۱۰۰,۱۵۰ میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است که مبلع ۱۰ ریال سود برای هر سهم تصویب شد.

در این جلسه همچنین مؤسسات حسابرسی آزموده کاران و بهراد مشار به عنوان حسابرسان اصلی و علی البدل (پس از تأیید بیمه مرکزی ج.ا.ا ) و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین و انتخاب شدند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=3092
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)