جمعه 9 ژوئن 2017 - 2:23

بانک مرکزی: موسسه حافظ مجوز ندارد

بانک مرکزی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تضییع حقوق مشتریان این موسسه غیرمجاز به خصوص استرداد وجوه سپرده‌گذاران ندارد.

بانک مرکزی: موسسه حافظ مجوز ندارد

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: موسسه اعتباری خودخوانده حافظ، بدون هرگونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت شعب آن غیرقانونی است.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک مرکزی، پیرو اطلاعیه های قبلی بانک مرکزی در سال های گذشته مبنی بر غیرمجاز بودن موسسه حافظ، بر اساس اخبار واصله، این موسسه بار دیگر در برخی مناطق کشور اقدام به ایجاد شعبه کرده که با تدابیر نهادهای نظارتی و انتظامی از گسترش فعالیت آن جلوگیری به عمل آمده است.

بدین وسیله تاکید می شود، این فعالِ غیرمجاز هیچ گونه مجوزی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ندارد و فعالیت شعب آن غیرقانونی است.

ضروری است هموطنان عزیز به منظور جلوگیری از به مخاطره افتادن اموال خود از هر گونه ارتباط با این موسسه جعلی از قبیل در اختیار‌گذاردن مِلک به منظور ایجاد شعبه، سپرده‌گذاری یا دریافت تسهیلات جداً خودداری کنند.

در غیر این‌صورت، بانک مرکزی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تضییع حقوق مشتریان این موسسه غیرمجاز به خصوص استرداد وجوه سپرده‌گذاران نداشته و حق پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی را همچنان برای خود محفوظ می‌داند.

ضمناً از هموطنان گرامی درخواست می شود قبل از سپرده گذاری در بانک ها و موسسات اعتباری، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی به نشانی WWW.CBI.IR از لیست بانک ها و موسسات اعتباری مجاز اطمینان یابند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=317
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)