چهارشنبه 19 جولای 2017 - 14:27

تغییر نشانی پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران‌خودرو

ارائه خدمات فروش با سرعت بالاتر و همچنین برقراری ارتباط مناسب تر و بهتر با مشتریان از نتایج پیش بینی شده این تغییر است.

تغییر نشانی پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران‌خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو با هدف ارائه خدمات مطلوب تر فروش اینترنتی محصولات نشانی پایگاه اینترنتی فروش محصولات خود را تغییر داد.

به گزارش نگاه اقتصادی، ارائه خدمات فروش با سرعت بالاتر و همچنین برقراری ارتباط مناسب تر و بهتر با مشتریان از نتایج پیش بینی شده این تغییر است.

از این پس مشتریان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir در طرح های فروش اینترنتی ایران خودرو نام نویسی کنند.

برپایه این گزارش، پایگاه جدید فروش ایران خودرو برای مشتریان حقیقی و حقوقی راه اندازی شده و همه ثبت نام های فوری، نقدی (قطعی) و پیش فروش از طریق این سایت انجام خواهد شد.

همچنین سایت های پیشین فروش محصولات ایران خودرو غیرفعال شده و همه فعالیت های مرتبط با فروش محصول از جمله انوع فروش نقدی و پیش فروش، پرداخت مابه التفاوت، واریز پیش از موعد،‌ تغییر آدرس و … فقط در سایت با نشانی جدید قابل انجام خواهد بود.

فرآیند نام نویسی در سایت جدید مشابه سایت و روش های قبلی است.

این نیز گفتنی است که پیشتر مدیرعامل ایران خودرو از برنامه ریزی برای تولید ۲۳ خودروی صندوق دار، هاچ بک، الکتریکی، هیبریدی و غیره با پلتفرم جدید در ۱۰ سال آینده خبر داده بود.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1054
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)