یکشنبه 13 آگوست 2017 - 17:25

کل ظرفیت پیش‌فروش سال ۹۶ برلیانس کراس پر شد

مابقی مبلغ قیمت خودرو در زمان تحویل و براساس اولویت ثبت نام در ماه های مهر، آبان، آذر، دی، بهمن و اسفند به قیمت روز از مشتریان اخذ خواهد شد.

پیش فروش برلیانس کراس در روز یکشنبه ۲۲ مردادماه سال جاری آغاز و تمام ظرفیت پیش فروش سال ۹۶ از این خودرو به فروش رسید.

به گزارش نگاه اقتصادی به نقل از سایپانیوز، رضا تقی‌زاده، معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا با اعلام این خبر که محصول جدید شرکت پارس‌خودرو با استقبال علاقه‌مندان به محصولات این شرکت روبه‌رو شده است، افزود: ظرفیت پیش‌فروش برلیانس کراس در روز یکشنبه ۲۲ مردادماه سال جاری آغاز و کل ظرفیت پیش فروش سال جاری از این خودرو به فروش رسید.

وی با بیان این مطلب که برلیانس کراس با پیش پرداخت ۲۵ و ۲۰ میلیون تومان عرضه شده افزود: مابقی مبلغ قیمت خودرو در زمان تحویل و براساس اولویت ثبت نام در ماه های مهر، آبان، آذر، دی، بهمن و اسفند به قیمت روز از مشتریان محترم اخذ خواهد شد.

تقی‌زاده با اشاره به این که تمامی ظرفیت پیش فروش امسال برلیانس کراس انجام و با استقبال خوب مردم از این خودرو همراه بوده تصریح کرد: این استقبال ناشی از کیفیت خوب محصولات تولیدی شرکت پارس خودرو است و در آینده تولید این محصول در پارس خودرو افزایش خواهد داشت.

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا تاکید کرد: خوشبختانه با توجه به استقبال مناسب در زمان پیش فروش این محصول، در سایت به خوبی ارائه خدمات شده و ثبت نام کنندگان بدون هیچ وقفه ای توانستند ثبت نام را انجام دهند و این درحالی است که در گذشته و در ثبت نام سایر خودروها همواره با مشکلاتی روبرو بوده‌ایم.

بنابراین گزارش برلیانس کراس که در هفدهمین نمایشگاه خودرو مشهد به صورت رسمی معرفی شد دارای موتور ۱۵۰۰سی سی ،۱۶ سوپاپ، با استاندارد آلایندگی یورو ۵ ، دارا بودن ۵ ستاره ایمنی و گیربکس اتوماتیک ۴ سرعته و ترمز EBS و EBD است.

کامپیوتر سفری، پاور ویندوز، باز شدن خودکار درب ها موقع تصادف، سان روف، فرمان برقی، ورود بدون کلید به خودرو، سوئیچ Key less، ریل سقفی، آینه های برقی، مالتی مدیا و سقف رنگی مجزا از بدنه از دیگر امکانات این کراس اوور جدید است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2318
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)