دوشنبه 14 آگوست 2017 - 15:49

همه چیز درباره قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک انصار

حداقل مبلغ جهت افتتاح سپرده های قرض الحسنه پس انداز ۲۰۰٫۰۰۰ ریال بوده که به ازای هر ۲۰۰٫۰۰۰ ریال در هر روز یک امتیاز به سپرده تخصیص می‌یابد.

بر اساس مجوز بانک مرکزی، هشتمین مرحله قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه بانک انصار در مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش نگاه اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و تبلیغات بانک انصار ، جوایز این مرحله قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه پس انداز قریب به ۲۰۰میلیارد ریال در نظر گرفته شده است که این جوایز شامل ۱۰۰ جایزه هزار میلیون ریالی، ۱۰۸ کمک هزینه خرید خودروی داخلی هریک به ارزش ۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال، ۱۱۸ کمک هزینه خریدصنایع دستی هریک به ارزش ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال، ۱۲۸ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات هر یک به ارزش ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال و ۳۳۷۱۳۸ جایزه نقدی ۲۰۰/۰۰۰ ریالی است.

این گزارش می‌افزاید: حداقل مبلغ جهت افتتاح سپرده های قرض الحسنه پس انداز ۲۰۰٫۰۰۰ ریال بوده که به ازای هر ۲۰۰٫۰۰۰ ریال در هر روز یک امتیاز به سپرده تخصیص می‌یابد و با افزایش موجودی و ماندگاری در سپرده، اقبال بیشتری برای صاحبان سپرده ها جهت برنده شدن جوایز قرعه کشی میسر می‌شود.

لازم به ذکر است این قرعه‌کشی شامل سپرده‌های پس‌انداز عادی، پس‌انداز اختیاری، پس‌انداز همیاری، پس‌انداز اشخاص حقوقی، پس‌انداز ارزی، پس‌انداز تسری، پس‌انداز پرداخت حقوق، پس‌انداز کودک، پس‌انداز دانش‌آموز، قلک الکترونیک دانش‌آموزان، کارت شهروندی و… است که واجدین شرایط سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، با رعایت حداقل موجودی ۲۰۰هزار ریال در طول دوره قرعه‌کشی و حفظ آن در روز قرعه‌کشی در این مرحله شرکت داده خواهند شد.

با توجه به صدور مجوز برگزاری قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک انصار از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، هموطنان عزیز می‌توانند برای افتتاح سپرده و یا افزایش موجودی برای شرکت در قرعه‌کشی، برخورداری از اجر معنوی و صدها هزار جایزه به شعب سراسرکشور یا سایت بانک انصار به آدرس ansarbank.ir مراجعه کنند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2492
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)