دوشنبه 19 ژوئن 2017 - 2:33
معاون بانک مرکزی:

ثامن در مسیر تبدیل به موسسه مجاز است

فرآیند قانونی و رسیدگی به تقاضای این موسسه ممکن است به صدور مجوز یا ادغام با یکی از بانک ها و موسسه های اعتباری منجر شود.

ثامن در مسیر تبدیل به موسسه مجاز است

معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: موسسه ثامن در مسیر پیوستن به موسسه های مجاز است و سپرده گذاران نگران نباشند.

به گزارش نگاه اقتصادی از شبکه اقتصاد و بانک، فرشاد حیدری افزود: موسسه اعتباری ثامن یکی از موسسه های متقاضی دریافت مجوز از بانک مرکزی است.

وی تاکید کرد اقدام هایی توسط این موسسه شامل پذیره نویسی در بورس و تودیع سپرده قانونی نزد بانک مرکزی انجام شده است و گفت: بر این اساس این موسسه در حال پیوستن به موسسه های مجاز است.

حیدری ادامه داد: فرآیند قانونی و رسیدگی به تقاضای این موسسه در حال انجام بوده و ممکن است به صدور مجوز یا ادغام با یکی از بانک ها و موسسه های اعتباری منجر شود.

وی اضافه کرد: در هر صورت هیچ گونه مشکلی برای سپرده گذاران این موسسه به وجود نخواهد آمد.

معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: از سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن تقاضا می شود حسب نیاز به شعبه های موسسه مراجعه و از خدمات آن استفاده کنند و اطمینان داشته باشند صدور مجوز یا ادغام موسسه با حفظ حقوق و صیانت از سپرده های آنها انجام می شود.

رئیس هیات مدیره موسسه اعتباری ثامن نیز طی گفت‌وگویی به مردم اطمینان داد نگران سپرده های خود در این موسسه نباشند، زیرا هرگونه تصمیم درباره ادغام و تغییر در ساختار آن با نظر بانک مرکزی انجام می شود.

عیسی رضایی افزود: توصیه من به سپرده گذاران، حفظ آرامش است و هیچ جای نگرانی در تأمین نقدینگی مورد نیاز مردم نیست.

موسسه اعتباری ثامن الائمه فعالیت خود را در سال ۱۳۷۶ به عنوان یک تعاونی اعتباری با کسب مجوز از وزارت تعاون در مشهد آغاز کرد و برای کسب مجوز از بانک مرکزی تلاش می کند.

روابط عمومی این موسسه تلفن های ۸۲۰۷۲۱۸۱ و ۸۲۰۷۲۱۸۲ و ۸۲۰۷۲۱۸۶ را با پیش شماره تهران برای پاسخگویی به پرسش ها و ابهام های مشتریان اعلام کرده است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=433
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)