دوشنبه 18 نوامبر 2019 - 18:29

ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه کیش آغاز به کار کرد

این نمایشگاه با مشارکت ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در جزیره کیش گشایش یافت.

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس ۲۰۱۹) عصر امروز (دوشنبه) با مشارکت ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در جزیره کیش گشایش یافت.

به گزارش نگاه اقتصادی، این نمایشگاه تا ۳۰ آبان ماه به مدت چهار روز در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش دایر است.

در این نمایشگاه هیات‌های اقتصادی و دیپلماتیک بیش از ۱۵ کشور جهان، ۴۰ مشارکت‌کننده بین المللی از ۲۵ کشور و ۲۶۰ مشارکت‌کننده داخلی در این رویداد حضور دارند.

برگزاری بیش از ۳۰۰ ملاقات تجاری بین مشارکت‌کنندگان، حضور بیش از ۲۰ سخنران کلیدی و بلند پایه از کشورهای مختلف در پنل‌ها و نشست‌های تخصصی و اجرایی شدن اپلیکیشن کیش اینوکس از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه اعلام شده است.

مشارکت‌کنندگان اصلی نمایشگاه، نهادهای حاکمیتی و مهم همانند سازمان منطقه آزاد کیش، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امورخارجه، سازمان بورس و اوراق بهادار بانک‌ها و بیمه‌ها هستند و مشارکت پررنگ بخش خصوصی نیز از جمله اهداف این رویداد است.

گفتنی است گروه مالی ملت، ایمیدرو، تامین سرمایه امید، تامین سرمایه بانک مسکن، هلدینگ خلیج فارس، بانک شهر، بانک رفاه کارگران، شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، شرکت سنگ آهن گوهر زمین، شرکت ملی مس ایران، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد مبارکه، بیمه مرکزی، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان و شهرداری های شهرهای مختلف کشور از جمله مشارکت کنندگان این دوره از نمایشگاه Kish Invex ۲۰۱۹ هستند.

رویداد بزرگ بازار پول و سرمایه با عنوان “اینوکیس کیش ۲۰۱۹” با هدف رونق تولید، معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری درکشور و افزایش شناخت نسبت به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های عظیم بازار پول و سرمایه و هم افزایی دست اندرکاران اقتصادی درتقویت توان اقتصادی کشور برپا شده است.

تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به موسسه‌های دانش‌بنیان

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری تسهیلات وِیژه و بی‌سابقه ای به موسسه‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه اینوکس کیش ۲۰۱۹ ارائه می دهد.

در قالب این تسهیلات، ۹۰ درصد از هزینه های حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی “کیش اینوکس”، توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تامین و پرداخت خواهد شد.

این تسهیلات شامل پرداخت اجاره فضا و طراحی و ساخت غرفه تا سقف ده میلیون تومان است، همچنین شرکت های دانش بنیان متقاضی شرکت در پاویون تنها ده درصد هزینه معادل یک میلیون تومان را پرداخت خواهند کرد.

علاوه بر این، قراردادهای تجاری در زمینه محصولات دانش‌بنیان که درحاشیه این نمایشگاه منعقد شود نیز مشمول این تسهیلات خواهد بود.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=11223
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)