شنبه 26 می 2018 - 10:50

آریزو۵ توربو؛ سدان موفق این روزهای بازار ایران

برخی سدان‌های کوچک بازار، قیمتی بالاتر از ۲۰۰ میلیون تومان پیدا کرده که عملا آن‌ها را از انتخابی معقول خارج کرده است.

با توجه به تست های مختلف انجام شده روی آریزو۵، هندلینگ بالا، آپشن‌های ایمنی و رفاهی مناسب و موتور پرقدرت در کنار گارانتی قابل توجه این محصول که به نوعی از محصولات مشابه وارداتی کامل‌تر است (۵ سال یا ۱۵۰٫۰۰۰ کیلومتر و ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان) را می‌توان از عوامل استقبال از این محصول نامید.

بازار خودرو کشور در روزهای گذشته تحت اخبار و مسائل مرتبط با روابط غیرعادی تجاری و افزایش قیمت ارز و همچنین افزایش تعرفه‌ها که از گذشته وجود داشته، دچار نوسانات گوناگونی شده است.

بسیاری از خودروها از بازار ایران احتمالا خداحافظی خواهند کرد و یا خرید آن‌ها به دلیل افزایش قیمت‌ها کاملا غیرمنطقی خواهد بود، لذا توجه بازار به صورت خودکار به سوی خودروهای تازه وارد چینی می‌رود.

از سوی دیگر بازار خودرو کشور به‌طور سنتی و همواره توجه بسیاری به خودروهای سدان داشته و اتفاقات اخیر گریبان‌گیر بازار خودروهای سدان نیز بوده است، به طوری که بسیاری از سدان‌های متوسط و حتی کوچک بازار کشور دارای قیمت‌های نجومی و غیرمنظقی شده است تاجایی‌که برخی سدان‌های کوچک بازار، قیمتی بالاتر از ۲۰۰ میلیون تومان پیدا کرده که عملا آن‌ها را از انتخابی معقول خارج کرده است.

در این شرایط، گزینه‌های چینی بازار خودرو کشور با قیمت معقول‌تر و شرایط فروش مناسب گزینه‌های جذاب خرید این روزها هستند که در میان این گزینه‌ها می‌توان به سدان “آریزو ۵” با موتور توربو اشاره کرد. این خودرو به لحاظ طراحی از بسیاری از رقبای وارداتی خود چیزی کم نداشته و در مجموع یک سدان زیبا و مدرن، و مشابه نمونه‌های گران‌تر از خود است.

آریزو ۵ با چهره مشابه سدان‌های کره‌ای در سال ۹۵ وارد بازار کشور شد که این ورود استقبال خوب بازار را به دنبال داشت و در اواسط سال ۹۶ برای تطبیق بیشتر این محصول با خواست و نیاز مشتریان ایرانی مدل مجهز به سیستم توربوشارژ – که از موتور مشترک با شاسی‌بلند لوکس چری (تیگو۷) بهره می‌برد – راهی بازار شد تا دل علاقه‌مندان به یک سدان اسپورت را نیز به دست آورد.

تست‌های مختلف انجام‌شده روی آریزو۵، هندلینگ بالا، آپشن‌های ایمنی و رفاهی مناسب و موتور پرقدرت در کنار گارانتی قابل توجه این محصول که به نوعی از محصولات مشابه وارداتی کامل‌تر است (۵ سال یا ۱۵۰٫۰۰۰ کیلومتر و ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان) را می‌توان از عوامل استقبال از این محصول نامید.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=5607
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)