چهارشنبه 19 جولای 2017 - 13:44

افزایش ساعت کاری ادارات مالیاتی در روزهای پایانی تیرماه

ادارات مالیاتی روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه تا ساعت ۲۰ شب، روز پنجشنبه ۲۹ تیر ماه تا ساعت ۱۴، روز جمعه ۳۰ تیر تا ساعت ۲۰ و روز شنبه ۳۱ تیر تا ساعت ۲۱ آماده پاسخگویی و راهنمایی مودیان مالیاتی هستند.

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور از افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی در روزهای پایانی تیرماه خبر داد.

به گزارش نگاه اقتصادی از رسانه مالیاتی ایران، سیدکامل تقوی‌نژاد گفت: این تصمیم با هدف تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به مودیان محترم مالیاتی در انجام تکالیف قانونی، به‌ویژه اطلاع‌رسانی، ارائه راهنمایی و پاسخگویی لازم در رابطه با دریافت اظهارنامه های مالیاتی الکترونیکی عملکرد سال ۱۳۹۵ اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری اتخاذ شده است.

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: ادارات مالیاتی روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه تا ساعت ۲۰ شب، روز پنجشنبه ۲۹ تیر ماه تا ساعت ۱۴، روز جمعه ۳۰ تیر تا ساعت ۲۰ و روز شنبه ۳۱ تیر تا ساعت ۲۱ آماده پاسخگویی و راهنمایی مودیان مالیاتی هستند.

تقوی نژاد خاطرنشان کرد: واحدهای ستادی ذیربط نیز باتوجه به وظایف سازمانی محوله با حضور در محل کار خود ضمن نظارت بر حسن انجام امور، آماده پاسخگویی و راهنمایی مودیان محترم مالیاتی خواهند بود.

به گزارش نگاه اقتصادی، مهلت تسهیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و مالیات بر اجاره املاک تجاری تیرماه هر سال است و مودیان مالیاتی در سراسر کشور موظف هستند تا ۳۱ تیرماه اظهارنامه های خود را به این سازمان تسلیم کنند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1046
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)