چهارشنبه 19 جولای 2017 - 14:48

شرکت مبنا کارت آریا جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران را دریافت کرد

مبنا کارت آریا جایزه «خدمات همگام با دانش و فناوری روز دنیا» و نشان «معتبرترین شرکت در ارائه محصولات و خدمات نوین پرداخت» را دریافت کرد.

شرکت مبنا کارت آریا جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران را دریافت کرد

در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران که روز دوشنبه، مورخ ۲۶ تیرماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش­های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، شرکت مبنا کارت آریا موفق به دریافت دو نشان و لوح تقدیر شد

به گزارش نگاه اقتصادی، در این همایش که با حضور مقامات، مسئولان، نمایندگان مجلس، برخی مدیران بانک­های کشور و شرکت‌های برتر ایرانی برگزار شد، مرتضی حسینی، مدیرعامل شرکت مبنا کارت آریا لوح تقدیر و جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران در «خدمات همگام با دانش و فناوری روز دنیا» و نشان «معتبرترین شرکت در ارائه محصولات و خدمات نوین پرداخت» را دریافت کرد.

همچنین شرکت مبنا کارت آریا «گواهینامه برترین خدمات الکترونیکی» از موسسه ICS آلمان که به سازمان­های قابل اعتماد و دارای استاندارد بالا در خدمات نوین الکترونیکی، از سوی اتحادیه اروپا اعطا می‌گردد را دریافت کرد.

در این همایش روابط عمومی شرکت مبنا کارت آریا نیز نشان عالی و لوح تقدیر عالی‌ترین روابط عمومی دانش محور را کسب کرد.

همچنین بانک‌های صادرات، پارسیان، شهر و کشاورزی از جمله بانک‌هایی بودند که در این اجلاس جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران را دریافت کردند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1056
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)