چهارشنبه 19 جولای 2017 - 15:26

طرح رایگان یک ماهه و فروش ویژه تابستانه آی‌سیما

این فناوری محصول همگرایی صنعت رایانه، مخابرات و مالتی مدیاست و نتیجه پیشرفت فن‌آوری‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی به‌حساب می‌آید.

طرح رایگان یک ماهه و فروش ویژه تابستانه آی‌سیما

آی‌سیما اپراتور ارائه دهنده IPTV ،VOD،در نمایشگاه الکامپ امسال در سالن ۷ میزبان بازدیدکنندگان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود.

با استفاده از این فن‌آوری امکان دریافت تصاویر و موسیقی با کیفیت از طریق پروتکل اینترنت فراهم می‌شود. پخش جدیدترین فیلم‌ها و موسیقی‌های ایرانی و خارجی، کارتون‌ها، و اپلیکیشن‌های متنوع از جذاب‌ترین قابلیت‌های این سرویس می‌باشد.

آی‌سیما در ایران، این فناوری را که محصول همگرایی صنعت رایانه، مخابرات و مالتی مدیاست و نتیجه پیشرفت فن‌آوری‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی به‌حساب می‌آید، با محتوای جامع تصویری و صوتی در اختیار مشترکان قرار می‌دهد.

به منظور قدردانی از استقبال مشترکین فعلی و خوش آمد گویی به مشترکین جدید برای پیوستن به این خانواده، طرح تابستانه آی‌سیما شامل اشتراک رایگان و تخفیف ویژه ست تاپ باکس اجرا خواهد شد.

در این طرح با فرصتی تکرار نشدنی کلیه محتواها در اپلیکیشن موبایل و وب آی سیما به مدت یک ماه رایگان خواهد بود.

همچنین ستاپ باکس آی‌سیما با تخفیف ویژه همراه با ۳ ماه اشتراک رایگان عرضه خواهد شد.

ست‌تاپ ‌باکس آی‌سیما با اتصال به تلویزیون گیرنده سامانه آی‌سیما محسوب می‌شود و از امکانات جانبی دیگری مثل اتصال موس و کیبورد نیز برخوردار است.

با فعال‌سازی سرویس های آی‌سیما (موبایل،وب و تلویزیون) مجموعه غنی از فیلم و سریال های قدیمی و جدید ایرانی و خارجی، انیمیشن، مستند، ویدیو های آموزشی، موسیقی و … را همراه با شبکه های تلویزیونی در هر زمان و هر مکانی که خواستید در اختیار خواهید داشت.

* خبرهای خوبی در راه است…

سرویس آی ‌سیما با شرکت های طرف قرارداد با ترافیک رایگان است.

در‌حال‌حاضر آی‌سیما با همکاری شرکت های مخابرات، آسیاتک، های‌وب، مبین نت و پیشگامان سرویس خود را بدون مصرف حجم اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد.

همچنین به منظور پوشش کامل مناطق کشور در ارائه سرویس آی‌سیما با سایر شرکت ها، مذاکرات جهت عقد قرارداد ادامه دارد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1065
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)