دوشنبه 15 جولای 2019 - 13:45

حضور پرقدرت «گروه بهسازان فردا» در الکامپ بیست‌وپنجم

گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضوری چشمگیر خواهد داشت.

گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضوری چشمگیر خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت، این گروه با شش شرکت و یک باشگاه زیرمجموعه خود حضور گسترده‌ای را در الکامپ بیست‌وپنجم رقم خواهد زد.

یکی از شرکت‌های این هلدینگ بزرگ، شرکت به‌پرداخت است که حامی اصلی نمایشگاه الکامپ نیز محسوب می‌شود. انواع پوز، IPG با UI جدید، واقعیت افزوده AR، دستیار صوتی سکه، Gamification و جایزه از جمله محصولات و خدمات مطرح و آشنای به‌پرداخت هستند. این شرکت در الکامپ بیست‌وپنجم نیز محصول سکه با UI/UX جدید و لوگو (هویت بصری) جدید را عرضه خواهد کرد و همچنین محصول بی‌سابقه‌ای را رونمایی خواهد کرد که تاکنون در هیچ رسانه و رویدادی معرفی نشده است.

شرکت بهسازان ملت نیز که از دیگر شرکت‌های گروه به‌سازان فردا است، با محصول جدید «معین» (مانیتورنیگ عملیات یکپارچه نوین) به نمایشگاه الکامپ امسال می‌آید. طراحی محصولی مشترک برای انجام امور بانکی و مدیریت سوخت، ارائه محصول مانیتورینگ تجهیزات و سرویس‌های سایت‌های کامپیوتری و نیز محصولی در خصوص بیگ‌دیتا محور فعالیت‌های این شرکت بوده است.

یکی دیگر از شرکت‌های هلدینگ بهسازان فردا، شرکت زیرساخت امن خدمات تراکنشی است که آخرین حلقه از زنجیره اصلی ارزش در این گروه محسوب می‌شود. طراحی، عملیات و راهبری شبکه در مقیاس بزرگ، ارائه راه‌حل‌های بهینه برای پیاده‌سازی مراکز مدیریت و کنترل شبکه، پیاده‌سازی زیرساخت در مراکز داده و تأمین زیرساخت‌های امنیت از جمله محصولات و خدمات این شرکت است که در نمایشگاه الکامپ بیشتر معرفی خواهد شد.

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز به‌عنوان یکی دیگر از زیرمجموعه‌های گروه بهسازان فردا، محصولات و خدماتی همچون CRS (سیستم‌های رزرواسیون مرکزی)، کیوسک بیمارستانی، نازل سوخت، کیوسک دیواری، کیوسک آستان قدس، ماشین حساب رومیزی و دستگاه پوز و ارتباط ترازو به پوز را بیشتر معرفی خواهد کرد. جذب نیروی‌های متخصص از دیگر رویکردهای این شرکت در نمایشگاه الکامپ است.

شرکت مهندسی صنایع یاس ارغوانی با محصول «سامانه سهند» به نمایشگاه می‌آید که پیش از این در کنگره بین‌المللی داده‌های عظیم رونمایی شده بود و حال زمان معرفی و عرضه آن به عموم فرا رسیده است. از میان مهم‌ترین خدمات این شرکت می‌توان به بازاریابی و فروش، مدیریت دانش، مدیریت ریسک و پورتفو اشاره کرد. محصول داده‌های عظیم این شرکت که در الکامپ بیشتر معرفی خواهد شد، مبتنی بر فناوری نوین نسل چهارم صنعت بلاک‌چین است.

یکی دیگر از شرکت‌های این گروه بزرگ، شرکت مهندسی نرم افزار شقایق است که محصول خود با نام شبکه اجتماعی سازمانی (رسا) را در الکامپ ارائه خواهد کرد. زیرساخت سهیم، باشگاه مشتریان و سیستم‌های وفادارسازی، شبکه شرکای تجاری، سامانه جمع‌سپاری مالی، سامانه مدیریت حساب‌های بانکی، نماچک و پرنیان‌پلاس ازجمله محصولات و خدمات شناخته‌شده این شرکت است.

علاوه بر شش شرکت زیر مجموعه گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، باشگاه کسب‌وکار این گروه نیز با عنوان باکس در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. در این باشگاه با هدف کمک به ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری‌‌های نوین تاسیس شده است، با صاحبان طرح‌ها، سرمایه‌گذاران، شرکت‌های کارآفرین و سازمان‌های حامی فعالیت‌های فناورانه و نوآورانه همکاری دارد و نمایندگان، مدیران و کارشناسانی از این شرکت‌ها و سازمان‌ها در آن مستقر هستند.

باشگاه باکس در الکامپ بیست‌وپنجم بر دو محور «استارتاپ فکتوری» و «چگونه برنده شویم؟» با فعالان و علاقه‌مندان حوزه فناوری اطلاعات در ارتباط خواهد بود.
علاقه‌مندان به آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات گروه «فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا» می‌توانند از غرفه‌های شماره ۳۷۳ و ۴۸۱ در سالن ۳۸ نمایشگاه الکامپ بازدید کنند.

بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ در روزهای ۲۷ تا ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=11014
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)