دوشنبه 19 آگوست 2019 - 19:18
بازرس ویژه وزیر صمت تاکید کرد:

سازمان‌های صمت استان‌ها باید خانه امن تولیدکنندگان باشد

کلاهدوزان گفت: جلب رضایت حداکثری تولیدکنندگان باید به رویکرد عمومی سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت در سطح استان‌ها تبدیل شود.

دستیار ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی معاونان امور صنایع سراسر کشور با تاکید بر ضرورت حمایت بی دریغ از تولید و تولیدکنندگان، گفت: سازمان‌های صمت استان ها باید خانه امن صنعتگران باشند.

به گزارش نگاه اقتصادی از وزارت صمت، جواد کلاهدوزان افزود: جلب رضایت حداکثری تولیدکنندگان و صنعتگران باید به رویکرد عمومی کارکنان و مسئولین سازمان های صنعت، معدن و تجارت در سطح استان ها تبدیل شود.

وی اضافه کرد: مسئولان استانی باید در پیگیری امور مردم و صنایع جدی تر از پیش عمل کنند.

مشاور وزیر صمت خاطر نشان کرد: حجم سنگین وظایف و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت، نیازمند تلاش های وافرتری است تا در شرایط خاص امروز بتوانیم رضایت عمومی را بیش از پیش جلب کنیم.

کلاهدوزان اظهار داشت: با پیگیری های جدی شخص وزیر صمت و همه ارکان وزارتخانه، شاهد نتایج خوبی هم در حوزه تولید و تجارت هستیم که ضرورت دارد در این خصوص همه مسئولان استانی اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.

وی در پایان تصریح کرد: اقدام به‌جا و اصولی مدیران اگر امیدی در دل تولید کنندگان ایجاد کند، بهترین نوع خدمت به مردم است که باید آن را پاس بداریم.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=11070
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)