پنج‌شنبه 22 اکتبر 2020 - 2:55

اشتغال 7هزار نفر در نیمه نخست امسال با تسهیلات بانک ملی

ارزش ریالی این تسهیلات به ۳هزار و ۱۰۶ میلیارد و ۱۱۳ میلیون ریال بالغ می‌شود.

بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال بیش از 7هزار و 800 فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی پرداخت کرده است.

به گزارش نگاه اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در شش ماه نخست امسال هفت هزار و 839 فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص یافت که ارزش ریالی این تسهیلات به 3هزار و 106 میلیارد و 113 میلیون ریال بالغ می‌شود.

از مجموع این تسهیلات، دو هزار و 515 میلیارد و 153 میلیون ریال وام خود اشتغالی به کمیته امداد امام خمینی (ره)، 461 میلیارد و 510 میلیون ریال وام خوداشتغالی به سازمان بهزیستی و 20 میلیارد و 700 میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی به بنیاد شهید پرداخت شده است.

بانک ملی ایران در این مدت همچنین 66 میلیارد و 810 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی نیز به کمیته امداد امام خمینی (ره) و 22 میلیارد و 420 میلیون ریال از این تسهیلات به سازمان بهزیستی پرداخت کرده است.

پرداخت 8میلیارد و 870 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی به افراد تحت حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در راستای حمایت از بازار کسب و کار بوده است.

بانک ملی ایران در سال گذشته هم بیش از 36هزار و هفتصد فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=11441
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)