دوشنبه 5 سپتامبر 2022 - 16:59
خلق تجربه‌ای جدید با سرویس CLOUD-GAMING

رونمایی از رابط‌ کاربری جدید گیمینگ ال‌جی

افزودن Blacknut ، Utomik و “Gaming Shelf” به جدیدترین تلویزیون‌های ال‌جی، تعهد این شرکت به برآورده کردن نیاز گیمرها را نشان می‌دهد.

ال‌جی الکترونیکس (LG) با افزودن سرویس بازی‌های Cloud و ارتقا رابط‌کاربری‌ که حس‌وحال گیمینگ را جذاب‌تر می‌کند، در حال بهبود تجربه‌ی گیمینگ در جدیدترین تلویزیون‌های این شرکت است تا قدرت انتخاب بیشتری در اختیار کاربران خود قرار دهد. به‌روز رسانی‌های اخیر نمایان‌گر تعهد مستمر ال‌جی به افزودن محتوا و قابلیت‌های گیمیرمحور جدید به تلویزیون‌های پریمیوم خود است.

پلت‌فرم‌های بازی Cloud بدون نیاز به کامپیوتر شخصی، کنسول یا تجهیزات بازی، امکان بازی کردن را بیش از پیش فراهم می‌کند. Blacknut وUtomik Cloud ، که به ترتیب در ماه‌های سپتامبر و نوامبر به تلویزیون‌های ال‌جی افزوده می‌شوند1 ، عناوین بسیار متعددی از جمله بازی‌های AAA کلاسیک، indie favorites، بازی‌های ماجراجویانه، ورزشی، استراتژی و… را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این دو اپلیکیشن، از طریق اشتراک ماهیانه به کاربران اجازه می‌دهد بازی مورد علاقه‌ی خود را از میان منوی جامعی که هرماه عناوین جدیدی به آن اضافه می‌شود انتخاب کرده و بلافاصله بازی کنند.

Blacknut بیش از 500 بازی کامپیوتری و کنسولی با بیشترین تنوع و بهترین محتوا را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد که با امکان ایجاد حداکثر پنج پروفایل، مناسب برای تمام اعضای خانواده است. منوی Blacknut در فضای بازی Cloud دارای مجموعه‌ی گسترده‌ای از بازی‌های مسابقه‌ای و ورزشی، و همین‌طور بازی‌های پر طرفداری مانند Metro Exodus، Overcooked و تعداد زیادی از بازی‌های دیزنی است. Utomik Cloud از مجموعه‌ی بیش از 1300 بازی کامپیوتری‌اش، مجموعه‌ای شامل بیش از 100 بازی در ژانرهای متعدد انتخاب کرده که از میانشان می‌توان به بازی‌های indie favorites مانند Coffee Talk ، My Time at Portia وTurnip Boy Commits Tax Evasion اشاره کرد.

اپلیکیشن‌های جدید بازی‌های Cloud اوایل این ماه در اپ استورهای ال‌جی برای تلویزیون‌هایی که سیستم عامل webOS 6.0 و webOS 2022 دارند قابل دسترس خواهند بود. به لطف رابط‌کاربری گیمینگ ال‌جی که به‌تازگی به‌روزرسانی شده، کاربران به‌زودی و به‌راحتی درGaming Shelf 2، که در صفحه اصلی یافت می‌شود، به تعدادی از سرویس‌های بازی¬های Cloud معروف دسترسی خواهند داشت.

با انتخاب NVIDIA GeForce NOW عناوینی که در حال حاضر در Gaming Shelf موجود هستند قابل دسترس خواهند بود. قابلیت دسترسی به بازی‌های Google Stadia و سایر سرویس‌های بازی از طریق Gaming Shelf در به‌روز‌رسانی‌های بعدی به تلویزیون‌های ال‌جی افزوده خواهد شد.

###

1) Blacknut از ماه سپتامبر در انگستان، فرانسه، آلمان، اتریش و سوییس، و تا آخر سال در آمریکای شمالی در تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی قابل دسترس خواهد بود. در سه‌ماهه‌ی اول 2023 تعداد دیگری از کشورهای جهان نیز به Blacknut دسترسی خواهند داشت. Utomik Cloud از نوامبر در امریکا، انگلستان، ایرلند، آلمان، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ روانه بازار خواهد شد.

2) Gaming Shelf در سراسر جهان در تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی که سیستم عاملشان webOS 6.0و webOS 2022 است قابل دسترس خواهد بود.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=12297
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)