پنج‌شنبه 27 جولای 2017 - 5:21
مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرد:

آغاز تولید پژو ۳۰۱ از پایان امسال

یکه‌زارع گفت: امسال سه خودرو پژو ۲۰۰۸، دنا پلاس و پژو ۲۰۷ صندوق‌دار را روانه بازار کرده و تا پایان سال نیز تولید خودروی پژو ۳۰۱ را آغاز می‌کنیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو عنوان کرد: تولید پژو ۳۰۱ از اواخر امسال آغاز می‌شود.

به گزارش نگاه اقتصادی به نقل از ایسنا، هاشم یکه‌زارع از تولید ۶۵۰ هزار دستگاه خودرو توسط شرکت ایران‌خودرو طی سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: امسال تلاش داریم این تعداد را چند درصدی افزایش دهیم.

وی با بیان این‌که ایران‌خودرو امسال چند محصول جدید به بازار ارائه خواهد کرد، گفت: شهریور ماه امسال خودرو ۲۰۰۸ را به بازار می‌دهیم و تحویل دنا پلاس هم امسال انجام می‌شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو تصریح کرد: ظرف ماه‌های آینده نیز خودروی پژو ۲۰۷ صندوق‌دار روانه بازار می‌شود.

یکه‌زارع افزود: تا پایان امسال نیز تولید خودروی پژو ۳۰۱ آغاز می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به شروع پروژه خودروسازی کرمانشاه از یک سال و نیم پیش، گفت: خوشبختانه گروه صنعتی ایران‌خودرو با همت خود توانست ظرف مدت ۱۸ ماه این پروژه را به بهره‌برداری برساند.

یکه‌زارع افزود: هم‌اکنون این کارخانه در فاز نخست خود و در یک شیفت ۱۵ هزار دستگاه تولید دارد که با دوشیفته شدن این کارخانه، ظرفیت تولید آن به ۳۰ هزار دستگاه در سال افزایش می‌یابد.

وی افزود: این کارخانه تولیدکننده پژو پارس است و امیدواریم با توجه به فاز توسعه کارخانه و نیز مشارکت بخش خصوصی در قطعه سازی، این موارد بتواند گامی در جهت رفع بیکاری استان باشد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1314
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)