یکشنبه 30 جولای 2017 - 8:03

تقدیر از ورزشکاران و اعضای تیم فوتسال بانک دی

مدیرعامل بانک دی از تیم فوتسال این بانک برای کسب مقام‌های متعدد در مسابقات مختلف تقدیر کرد.

مراسم تقدیر از ورزشکاران و اعضای تیم فوتسال بانک دی با حضور مدیرعامل بانک برگزار شد.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک دی مدیرعامل بانک دی در این مراسم با ابراز خرسندی از توجه به ورزش در بین مدیران و کارکنان بانک اظهار کرد: اینکه یک تیم به موفقیت دست پیدا می‌کند نشان از کار تیمی و انسجام گروهی دارد و باید علاوه بر تبریک برای کسب مقام یا مدال به خاطر تیم بودن از کارکنان ورزشکار تقدیر کرد.

محمدرضا قربانی توجه به ورزش و توسعه آن در بین کلیه همکاران بانک دی را از اولویت‌های سازمان عنوان کرد و گفت: توسعه کار تیمی در قالب فعالیت ورزشی موجب نشاط و آزاد شدن انرژی بیشتر در مجموعه است و گسترش آن به همه کارکنان توصیه می‌شود.

مدیرعامل با تقدیر از تیم فوتسال بانک دی برای کسب مقام‌های متعدد در مسابقات مختلف تاکید کرد: اعضای هیات مدیره بانک از مشوقین همکاران برای انجام ورزش به خصوص کار تیمی هستند و آمادگی خود را برای حمایت از موفقیت‌های بیشتر اعلام می‌کنند.

مجتبی حیدری ـ معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی ـ نیز در این مراسم با تقدیر از مدیریت بانک دی برای حمایت از توسعه ورزش در بانک اظهار کرد: با توجه به علاقه و پتانسیلی که در بین همکاران جوان بانک دی برای ورزش فوتسال وجود دارد طی چند سال گذشته تیم فوتسال بانک با حضور منسجم همکاران ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه طی یک سال اخیر این تیم در مسابقات مختلفی از جمله جام کانون بانک‌های خصوصی، لیگ برندهای برتر و جام تدبیر حضور داشته و موفق به کسب مقام نیز شده است، افزود: اعضای تیم از کارکنان بخش‌های مختلف ستاد و شعبه هستند و برای هدایت و آموزش آنها آقای محمود خوراکچی که از پیشکسوتان فوتبال هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی تیم های برتر کشورند را به عنوان سرمربی در کنار تیم داریم.

به گفته حیدری برای تشکیل این تیم، ده‌ها تیم درون سازمانی در قالب یک لیگ با هم بازی کردند و بازیکنان برتر هر تیم عضو تیم اصلی بانک شدند.

در ادامه این مراسم محمود خوراکچی ـ پیشکسوت فوتبال و سرمربی تیم بانک دی ـ گزارشی از مراحل آماده سازی تیم، مسابقات انجام شده و موفقیت‌های کسب شده تیم ارائه کرد.

گفتنی است تیم فوتسال بانک دی طی یک سال اخیر در مسابقات مختلفی از جمله جام کانون بانک‌های خصوصی حضور فعالی داشت و همچنین در مسابقات جام برندهای برتر به مقام سوم دست یافت و نهایتا در مسابقات جام تدبیر نیز که با حضور ۲۴ تیم برگزار شد موفق به کسب رتبه دوم شد.

در این مراسم اعضای تیم فوتسال بانک دی، مدیران و مربیان تیم و کلیه دست اندرکاران مورد تقدیر قرار گرفتند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1561
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)