جمعه 28 جولای 2017 - 12:12

حمایت بانک پاسارگاد از شرکت‌های دانش‌بنیان

سیستم تحریک‌کننده الکتریکی چندمنظوره برنامه‌پذیر با نام (ETT) توسط شرکت طنین‌پرداز پاسارگاد رونمایی شد.

بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از تولید و اشتغال از کار آفرین‌های برتر و شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت کرده و سرمایه لازم را تامین می‌نماید.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک پاسارگاد، حامد ساجدی؛ مدیرعامل شرکت شناسا اظهار داشت: در ادامه‌ مشارکت‌های بانک پاسارگاد با شرکت‌های دانش‌بنیان سیستم تحریک‌کننده الکتریکی چندمنظوره برنامه‌پذیر با نام (ETT) توسط شرکت طنین‌پرداز پاسارگاد رونمایی شد.

وی ادامه داد: شرکت طنین‌پرداز پاسارگاد که به عنوان یکی از ۸ شرکت دانش‌بنیان منتخب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پاویون محصولات دانش‌بنیان معاونت در نمایشگاه الکامپ حاضر شده بود، برای نخستین بار این سیستم را که برای سیستم‌های تشخیصی، پژوهشی و مداخلات بالینی در تحریک وراپوستی به‌طور عام و به‌طور خاص در تشخیص و توان‌بخشی شنوایی کاربرد دارد، در این نمایشگاه در معرض عموم قرارداد. در کنار این محصول کتاب تخصصی نرم افزار MATLAB در علوم بالینی توسط این شرکت معرفی گردید.

مدیر عامل شرکت شناسا در پایان تصریح کرد: پیش از این نیز این شرکت که از مجموعه‌های شرکت‌های تحت حمایت گروه مالی پاسارگاد توسط شناسا است، سیستم +TAPPS را در حوزه کاشت حلزونی شنوایی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مدیرعامل بانک پاسارگاد، رییس دانشگاه امیرکبیر، رئیس سازمان بهزیستی، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و رؤسای مراکز کاشت حلزونی رونمایی کرده بود.

این نیز گفتنی است که بانک پاسارگاد با ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ نفر در بخش‌های مختلف گروه‌مالی، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در قالب سرمایه‌گذاری‌های ماجراجویانه، حمایت از توسعه صنایع و معادن، و بخش‌های خدماتی، در راه تحقق اقتصاد مقاومتی-تولید و اشتغال گام برداشته و تاکنون اقدامات مؤثری را در راستای رشد و توسعه پایدار کشور به انجام رسانده است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1564
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)