یکشنبه 30 جولای 2017 - 17:44

هفتمین شعبه بانک توسعه تعاون در شهر شیراز افتتاح شد

نجفی با اشاره به پتانسیل‌های موجود در شهر شیراز خصوصاً در حوزه ارز یادآور شد: با وجود ظرفیت‌هایی که این استان ازلحاظ جذب گردشگر و ایجاد اشتغال دارد، بانک توسعه تعاون این آمادگی را دارد تا با ارائه خدمات ارزی به مشتریان خود نیز زنجیره خدمات خود را کامل کند.

هم‌زمان با دهه کرامت، هفتمین شعبه بانک توسعه تعاون در شهر شیراز با حضور عضو هیأت‌مدیره بانک توسعه تعاون افتتاح شد.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، در این مراسم عباس نجفی، عضو هیأت‌مدیره این بانک با قدردانی از همکاری‌های صورت گرفته در خصوص افتتاح این شعبه خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش‌های همکاران در مدیریت استان و شعبه حافظ شیراز، این شعبه با بهره‌مندی از تجهیزات به‌روز، کارآمد و استفاده از فناوری‌های نوین بانکداری الکترونیک، خدمات بانکی مناسب و ماندگاری را به مشتریان بانک ارائه نماید.

وی با اشاره به پتانسیل‌های موجود در شهر شیراز خصوصاً در حوزه ارز یادآور شد: باوجود ظرفیت‌هایی که این استان ازلحاظ جذب گردشگر و ایجاد اشتغال دارد، بانک توسعه تعاون این آمادگی را دارد تا با ارائه خدمات ارزی به مشتریان خود نیز زنجیره خدمات خود را کامل کند.

شایان‌ذکر است این مراسم با حضور، محمدجعفر ایرانی سرپرست مرکز آموزش و پژوهش، رئیس اداره اجرایی و پشتیبانی شعب، مدیریت، معاونین و روسای شعب فارس و همچنین اصحاب رسانه برگزار گردید.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1598
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)