شنبه 5 آگوست 2017 - 13:54

رییس دفتر جدید روحانی کار خود را از امروز آغاز کرد (+عکس)

از مدتی پیش شایعه حضور محمود واعظی در سمت ریاست دفتر رییس جمهور شنیده می‌شد و طی یکی دو هفته قبل این موضوع جدی تر شده بود اما امروز حضور واعظی در تمام دیدارهای رییس جمهور نشان می دهد که رییس دفتر جدید رییس جمهور هر چند هنوز حکم رسمی او منتشر نشده اما کار خود را رسماً آغاز کرده است.

رییس دفتر جدید روحانی باوجود اینکه هنوز حکم رسمی او منتشر نشده کار خود را از امروز آغاز کرده است.

به گزارش نگاه اقتصادی به نقل از فارس، عصر امروز ۱۴ مردادماه مراسم تحلیف حسن روحانی رییس جمهور کشورمان در ساختمان مجلس شورای اسلامی با حضور مسئولان لشکری و کشوری و مهمانان خارجی برگزار می شود.

از صبح امروز نیز برخی از شخصیت های بلند پایه کشورهای همسایه و اروپایی که برای شرکت در مراسم تحلیف رییس جمهور به تهران سفر کرده‌اند با روحانی دیدار و گفتگوی دو جانبه داشته اند.

یکی از نکات و حواشی قابل توجه در این جلسات حضور محمود واعظی در کنار رییس جمهوری است، فردی که از مدتی پیش شایعه حضور وی در سمت ریاست دفتر رییس جمهور شنیده می‌شد و طی یکی دو هفته قبل این موضوع جدی تر شده بود اما امروز حضور واعظی در تمام دیدارهای رییس جمهور نشان می دهد که رییس دفتر جدید رییس جمهور هر چند هنوز حکم رسمی او منتشر نشده اما کار خود را رسماً آغاز کرده است.

گفتنی است، محمد نهاوندیان که پیش از این به عنوان رییس دفتر روحانی مشغول به فعالیت بود از او به عنوان یکی از گزینه های اصلی وزارت اقتصاد نام برده می شود.

در این تصاویر که ملاقات های خارجی امروز صبح روحانی در دفتر رییس جمهور انجام شده است، محمود واعظی در کنار رییس جمهور نشسته که نشان می دهد او به عنوان رییس دفتر رییس جمهور در دولت دوازدهم کار خود را رسماً آغاز کرده است.

 

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=1849
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)