شنبه 12 آگوست 2017 - 14:39

اشتغال‌زایی ۶۶٢ نفری بانک صادرات در بنادر شمال و جنوب

با اعتباری در حدود ٧٠٩ میلیارد و ٣۵٠ میلیون ریال برای ١٧۴ نفر به طور مستقیم و برای ۴٨٨ نفر به طور غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

​بانک صادرات ایران در بنادر شمال و جنوب کشور برای ۶۶٢ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد کرد.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک صادرات، در راستای حمایت از تولید ملی و توسعه اشتغالزایی در کشور، مناطق مختلف حوزه خلیج فارس از جمله بوشهر، بندرعباس، بندر شهید رجایی هرمزگان و همچنین بندر امیرآباد مازندران از تسهیلات اشتغالزایی بانک صادرات ایران بهره مند شدند.

بنابراین گزارش طی ١۵ ماه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری، ٩ طرح در بنادر جنوب و شمال کشور با اعتباری در حدود ٧٠٩ میلیارد و ٣۵٠ میلیون ریال راه اندازی شد که به این ترتیب برای ١٧۴ نفر به طور مستقیم و برای ۴٨٨ نفر به طور غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

طرح های تامین اعتبار شده عمدتاً در قالب تسهیلات برای ساخت، تولید یا خرید نفت کش ها، شناورهای دریایی، مخازن نگهداری فرآورده های نفتی و پایانه های حمل و نقل بوده است.

گفتنی است شرکت های سیراف بوشهر، آراد عمران کاسپین بندر امیرآباد، سپهر صنعت نگین بندر شهید رجایی، امیدان ساحل پارسیان بندرعباس و همچنین شرکتهای سلاله دریا، آفتاب درخشان دریا، فراساحل آفتاب خلیج فارس، خلیج فارس پایدار و خدری جهان دریا از محل تسهیلات بانک صادرات ایران در حوزه های اشاره شده، بهره مند شده اند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2273
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)