شنبه 12 آگوست 2017 - 9:45

افتتاح و راه‌اندازی ساختمان جدید بیمه “ما” در شهر تبریز

مدیرعامل بیمه “ما” به همراه برخی اعضای هیات‌مدیره و تعدادی از معاونان و مدیران این شرکت ساختمان جدید شعبه تبریز این بیمه را راه‌اندازی کردند.

مجید صفدری، مدیرعامل بیمه “ما” به همراه حجت بهاری‌فر، عضو هیات‌مدیره و تعدادی از معاونان و مدیران این شرکت از ساختمان جدید شعبه تبریز بازدید و طی مراسمی آن را راه‌اندازی کردند.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بیمه ما، آیین راه‌اندازی و افتتاح ساختمان جدید شعبه تبریز با حضور مجید صفدری؛ مدیرعامل، حجت بهاری‌فر؛ عضو هیات‌مدیره، امیرحسین قربانی؛ معاون فنی، اکبر زاهدوند؛ مشاور مدیرعامل، امیر شفیعی؛ مدیر امور شعب، غلامرضا مددی؛ مدیر امور نمایندگان و عباس اسلامی؛ مدیر بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه “ما” برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در ابتدای این مراسم آرش کامیاب؛ رییس شعبه تبریز ضمن خوش آمدگویی، خلاصه‌ای از عملکرد شعبه، میزان پرتفوی، تعداد مشتریان و نمایندگان شبکه فروش و شرایط و زیرساخت های مورد نیاز برای دسترسی به وضعیت مطلوب را بیان کرد.

در ادامه امیرحسین قربانی به تحلیل مشتری‌مداری و مدیریت ریسک برای نمایندگان و پرسنل شعبه پرداخت و برنامه‌های آتی را تشریح کرد.

همچنین حجت بهاری‌فر، عضو هیات‌مدیره توضیحاتی در خصوص نحوه فروش، لزوم مشتری مداری ارزنده و چگونگی استفاده از اطلاعات بروز نمایندگان در فروش بیمه نامه ارائه کرد.

مراسم افتتاحیه شعبه تبریز با سخنرانی علی آریانا، سرپرست محترم بانک ملت استان آذربایجان شرقی در خصوص روابط بانک و بیمه و چگونگی ارتباط موثر با مشتریان بانک ادامه یافت.

سپس صفدری درخصوص چگونگی رعایت حقوق مشتریان و اصول بازاریابی و نحوه ارزش‌آفرینی برای مشتریان مطالبی ارائه کرد.

ازجمله موارد مطروحه توسط وی، توجه به اصول بازاریابی و چگونگی مذاکره کردن به روش نوین و رعایت حقوق مشتریان و استفاده از تکنیک‌های جدید فروش و برندینگ بود. آن‌چه بیشتر مورد بحث قرار گرفت مدیریت ارتباط مشتریان و ارزش‌آفرینی برای مشتریان پلاتینی و طلایی و انجام بازاریابی رابطه‌مند بود.

در پایان طی مراسمی از نمایندگان برتر استان آذربایجان شرقی تقدیر به عمل آمد. افراد منتخب خانم‌ها رستمی و قیاسی و آقای وحدتی بودند.

شایان ذکر است در حاشیه مراسم افتتاحیه، جلساتی با حضور نمایندگان شبکه فروش و بیمه‌گذاران بزرگ شرکت بیمه “ما” در محل شعبه برگزار شد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2290
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)