دوشنبه 14 آگوست 2017 - 0:36

پیش‌فروش دنا پلاس با گارانتی ۳ ساله آغاز شد

در این طرح دنا پلاس در رنگ‌های متنوع با گارانتی سه ساله یا ۵۰ هزار کیلومتر عرضه سده و امکان صلح تا دو مرتبه نیز برای متقاضیان پیش‌بینی شده است.

با استقبال زیاد شهروندان از مدل جدید محصول دنا و به منظور پاسخ به تقاضای مشتریان و تامین نیاز بازار، پیش فروش این محصول با موعد تحویل دی و بهمن امسال از امروز دوشنبه ۲۳ مردادماه آغاز شد.

به گزارش نگاه اقتصادی از ایکوپرس، مبلغ تعیین شده برای پیش پرداخت نام نویسی دنا پلاس ۲۴ میلیون تومان درنظر گرفته شده است.

بر مبنای این گزارش، در این طرح خودروی دنا پلاس در رنگ های متنوع، با گارانتی سه ساله یا ۵۰ هزار کیلومتر عرضه می شود. امکان صلح تا دو مرتبه نیز برای متقاضیان پیش بینی شده است.

گفتنی است، دنا پلاس با داشتن امکاناتی چون سان روف، دوربین دید عقب و صندلی های تمام برقی جلو می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای مشتریان صاحب سلیقه محصولات ایران خودرو باشد.

متقاضیان می توانند از ۲۳ مردادماه با مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور و یا سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی Esales.ikco.ir نسبت به نام نویسی و بهره مندی از مزایای این طرح اقدام کنند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2322
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)