چهارشنبه 31 می 2017 - 15:13

قدردانی دبیر کارگروه رفع موانع تولید از خدمات بانک اقتصادنوین

در لوح سپاس محمدرضا مس‌فروش به اسمعیل آروبندی، سرپرست منطقه سه شعب تهران این بانک، از تلاش و زحمات کارکنان بانک اقتصادنوین در ارایه خدمات مطلوب به تولیدکنندگان در سال ۱۳۹۵ تشکر شده است.

خدمات مطلوب و با کیفیت شعب بانک اقتصادنوین در راستای تسریع و رفع موانع تولید و حمایت از تولید ملی موجب شد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران با اهدای لوح سپاس، از تلاش‌ها و حمایت‌های این بانک در ارایه خدمات مورد نیاز بنگاه‌های اقتصادی و صنایع تولیدی قدردانی کند.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در لوح سپاس محمدرضا مس‌فروش به اسمعیل آروبندی، سرپرست منطقه سه شعب تهران این بانک، از تلاش و زحمات کارکنان بانک اقتصادنوین در ارایه خدمات مطلوب به تولیدکنندگان در سال ۱۳۹۵ تشکر شده است.

بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران همواره ارایه خدمات با کیفیت را در دستور کار قرار داده و همه کارکنان این بانک می‌کوشند خدمات مورد نیاز کارآفرینان و تولیدکنندگان کشورمان را در بخش‌های مختلف ارایه کنند.

بانک اقتصادنوین به عنوان طلایه دار بانکداری خصوصی جمهوری اسلامی ایران ضمن رعایت دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های صادر از سوی نهادهای ذی‌صلاح، خدمات نوین بانکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

 

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2393
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)