چهارشنبه 16 آگوست 2017 - 13:48

استقبال مشتریان سایپا از افزایش امنیتی بسته‌بندی قطعات یدکی

سهولت در ارسال کدهای امنیتی به سامانه پیامکی تشخیص اصالت قطعات یدکی، با استقبال مشتریان گروه سایپا مواجه شد.

بهره‌برداری از ویژگی‌های امنیتی جدید بسته بندی قطعات یدکی سایپا و سهولت در ارسال کدهای امنیتی به سامانه پیامکی تشخیص اصالت قطعات یدکی، با استقبال مشتریان و خریداران قطعات یدکی گروه سایپا مواجه شد.

به گزارش نگاه اقتصادی از سایپانیوز، سازمان خدمات پس از فروش سایپا در فاز دوم طرح تشخیص اصالت قطعه، از ویژگی‌های امنیتی جدید این طرح در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی کرد تا مشتریان با سهولت و اطمینان خاطر بیشتری قطعات یدکی را خریداری کنند.

شرکت سایپایدک در سال ۹۳ با بهره‌برداری از این خدمت گام بزرگی در جلوگیری از توزیع و فروش قطعات تقلبی با آرم و نشان سایپا در بازار قطعات یدکی برداشته است به طوری که مشتریان گروه خودروسازی سایپا برای تشخیص اصالت قطعات یدکی خودروی خود می‌توانند شماره درج شده در زیر لایه محافظ امنیتی (اسکرچ) روی بسته‌بندی را به شماره ۵۰۰۰۱۸۱۳ پیامک نمایند تا در کوتاه‌ترین زمان از اصالت قطعه خریداری شده مطمئن شوند.

همچنین مشتریان این گروه خودروسازی می‌توانند با اسکن نمودن بارکد چاپ شده روی لیبل بسته‌بندی توسط تلفن همراه خود، بلافاصله از اصالت قطعه خریداری شده اطمینان حاصل کنند.

این نیز گفتنی است که در میان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرو در ایران، سایپایدک نخستین شرکتی است که در راستای گسترش سطح ارائه خدمات، توسعه کانال‌های ارتباطی با استفاده از فن آوری‌های نوین، صرفه‌جویی در زمان و هزینه و ترغیب مشتریان به استفاده از خدمات الکترونیک، اقدام به طراحی و بهره‌برداری از سامانه ارسال پیامک (به شماره ۵۰۰۰۱۸۱۳) برای تشخیص قطعات یدکی اصلی در بازارکرده است که امید می‌رود با توسعه و ترویج این فعالیت، تحول بزرگی در جلوگیری از عرضه قطعات تقلبی و اطمینان مشتریان به قطعات اصلی ایجاد شود.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2469
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)