چهارشنبه 16 آگوست 2017 - 10:06

امضا و مبادله تفاهم‌نامه بین سازمان مدیریت صنعتی و ساتا

از جمله زمینه‌های همکاری؛ مشاوره و پژوهش، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و کاربردی مورد نیاز ساتا و همکاری در ارزیابی شرکت‌های زیرمجموعه آن است.

سازمان مدیریت صنعتی و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) به منظور بررسی نیازها و توانایی ها و امکان همکاری هدفمند و سازمان یافته بین طرفین، تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، موضوع این تفاهم نامه همکاری در ارایه خدمات مشاوره ای، آموزشی و پژوهشی مورد نیاز ساتا در زمینه مدیریت است.

بنا به این گزارش، از جمله خدمات و زمینه های همکاری در حوزه مشاوره و پژوهش، اجرای پروژه های تحقیقاتی و کاربردی مورد نیاز ساتا و همکاری در ارزیابی شرکت های زیرمجموعه آن است.

طراحی الگوی سازمانی متناسب سازی شده برای ساتا به همراه آموزش، ارزشیابی و انتخاب ارزیابان تعالی سازمانی در جایزه ملی تعالی، از مجموعه ساتا و همچنین تبادل دانش، مستندات، تجربیات و تور بهینه کاوی، از دیگر خدمات و زمینه های همکاری این تفاهم نامه هستند.

این تفاهم‌نامه با امضای محمدعلی محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و مصطفی اثباتی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) بین طرفین مبادله شد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2495
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)